1. Dzisiaj w naszej archidiecezji święcenia diakonatu, a w najbliższą sobotę święcenia kapłańskie. Módlmy się za tych, którzy będą przyjmować święcenia, by jak najlepiej przygotowali się do kapłańskiej posługi.
  2. W środę święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.
  4. W poniedziałek młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania ma o godz. 16.00 egzamin i próbę w Baligrodzie; we wtorek o godz. 17.00 będzie spowiedź przed bierzmowaniem, a w środę o godz. 16.00 w Baligrodzie Ks. Bp Stanisław Jamrozek udzieli im sakramentu bierzmowania.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – we wtorek, czwartek i piątek o 18.00; w Roztokach Dolnych – w czwartek o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  6. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Angelina Skowrońska, Magdalena Skowrońska, Urszula Głowa; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar i Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Derenia.
  7. Rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 29 – śp. Wiktorii Mazurkiewicz