1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej archidiecezji dziś święcenia diakonatu, a w sobotę święcenia kapłańskie. Otoczmy modlitwą nowo wyświęconych.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 10.00.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.
  4. W sobotę odpust w Jankowcach ku czci św. Jadwigi, królowej. Suma odpustowa o 11.00.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00; w Roztokach Dolnych – od poniedziałku do piątku o 17.00, w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Jakub Stanisław Ostalecki z Baligrodu i Jolanta Agnieszka Kusiak z Kielczawy – zapowiedź II.

1. Rocznice śmierci:

w sobotę: 4 – śp. Anieli Osękowskiej

w niedzielę: 22 – śp. Anieli Pelc

1. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Małgorzata Kaczmar, Marzena Kępczyk, Aneta Biernasiewicz; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Elżbieta Lubińska. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Pelca.
  1.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Stanisława Osękowska – intencja od rodziny Koper

– wtorek o 18.00: + Artur Mycio – intencja od chrzestnej z rodziną

– środa o 18.00: + Stanisława Osękowska – intencja od siostrzeńca Janka z rodziną

– czwartek o 18.00: O Boże błogosławieństwo dla Karolka w 1 rocznicę urodzin i jego rodziców

w 21 rocznicę ślubu

– piątek o 18.00: + Stanisława Osękowska – intencja od siostrzeńca Janka z rodziną

– niedziela o 8.00: + Paweł, + Katarzyna Barańscy, + Wilhelm Hyleński

o 11.30: +Zofia, + Tadeusz Kaleta – intencja od Zofii i Tomasza Herbetko

– poniedziałek o 17.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– wtorek o 17.00:  + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– środa o 17.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– czwartek o 17.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– piątek o 17.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– niedziela o10.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– sobota o 18.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.