1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dzisiaj też w naszej archidiecezji święcenia diakonatu, które przyjmie              6 kleryków w parafiach: Dydnia, Jelna i Miłosierdzia Bożego w Krośnie, a w sobotę w archikatedrze przemyskiej święcenia kapłańskie otrzyma 10 diakonów.
  2. Jutro młodzież naszej parafii otrzyma sakrament bierzmowania     w Baligrodzie o godz. 16.00 przez posługę J. E. Ks. Bpa Krzysztofa Chudzio razem z młodzieżą z parafii Baligród i Cisna..
  3. We wtorek, środę i czwartek uczniowie z VIII klasy piszą egzaminy ósmoklasisty. Wesprzyjmy ich naszymi modlitwami.
  4. W piątek przypada Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwach o naszych matkach żyjących i zmarłych.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończąca okres wielkanocny. Jeżeli ktoś nie był u Komunii Świętej od środy popielcowej – powinien wg. przykazań kościelnych uczynić to najpóźniej do 4 czerwca. Inaczej będzie miał dodatkowy grzech ciężki.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, w środę i czwartek o 18.00 oraz w Kaplicy Boga Ojca we wtorek i w piątek o 18.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek, środę i czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Bożena Bober, Ewa Mołczan, Halina Mazurkiewicz. O wykoszenie trawy na cmentarzu proszę Panów: Stanisław Kurek, Grzegorz Głowa, Bartłomiej Mordarski,  Bogusław Urban, Marek Osękowski, Janusz Ukleja, Piotr Ukleja, Henryk Kawałek, Grzegorz Kawałek, Wiesław Obrzut; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Stanisława Chomycz.

– poniedziałek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Henryki i Krzysztofa Wołoszyn

– środa o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Sylwii i Zenona Gawłowskich

– czwartek o 18.00: + Jan Bończak w 3 rocznicę śmierci, + Ludwika, + Adam Cisek

– niedziela o 8.00: + Aniela, + Józef Gawłowscy

o 11.30: + Tomasz, + Anna Mazurkiewicz, + Bronisława Osękowska

Kaplica Boga Ojca

– wtorek o 18.00: + Anna Wronowska – intencja od Doroty i Józefa Dereń

– piątek o 18.00: + Rozalia Owsianik, + Weronika Wilk

– piątek o 17.00: + Anna Syma – intencja od córki Krystyny z rodziną

– niedziela o 10.00: + Anna Syma – intencja od córki Celiny z rodziną

– wtorek o 17.00: + Jan Janusz – intencja od córki Beaty z rodziną

– środa o 17.00: + Magdalena, + Wojciech Bober

– czwartek o 17.00: + Jan Janusz – intencja od córki Beaty z rodziną

– sobota o 18.00: + Stefan Masłyk – intencja od Pauliny Kwiek z rodziną

9. Wszystkim życzę miłej niedzieli i  błogosławionego tygodnia.