1. Dziś w naszej archidiecezji święcenia diakonatu, a w sobotę święcenia kapłańskie. Pamiętajmy w naszych modlitwach                o nowowyświęconych i o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. We wtorek zakończenie nabożeństw majowych. W czerwcu będziemy odmawiali Litanię do NSPJ w dni powszednie po Mszy Św. a w niedziele po Mszy Św. o 8.00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od g. 9.30.
  4. W sobotę zapraszam na nabożeństwo do św. Jana Pawła II               w kościele parafialnym o 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Okres Komunii Św. wielkanocnej trwa do niedzieli 12 czerwca. W przyszłą niedzielę też zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Młodzież z klasy VIII przyjmie sakrament bierzmowania w kościele parafialnym w sobotę, 18 czerwca o g. 12.00. Sakramentu tego udzieli J. E. Ks. Abp senior Józef Michalik.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek i w środę      o 19.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek, w czwartek i w sobotę o 17.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Eugenia Szeliga, Justyna Szeliga, Eugenia Podgórska; w Roztokach Dolnych – Joanna Galant, Alicja Raczkowska, Sylwia Sowa. O posługę kościelnego proszę Pana Mirosława Skibę.

– poniedziałek o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od pracowników Biura Powiatowego AR i MR w Lesku

– wtorek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od wnuczki Beaty z rodziną

– środa o 18.00: + Irena Kliszcz – intencja od rodziny Irzyńskich i Stasiowskich

– czwartek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od Stanisławy i Jerzego Gaber

– piątek o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od siostry Marii z rodziną

– sobota o 18.00: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Małgorzata Worona – intencja od Janiny Gawłowskiej z rodziną

o 11.30: + Katarzyna Pelc – intencja od wnuka Zenona z rodziną

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Józefa Skowrońska – intencja od wnuka Rafała z rodziną

– środa o 19.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od siostry Heleny z rodziną

– piątek o 17.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Teresy i Jana Janas

– niedziela o 10.00: + Katarzyna, + Michał Galant, + Antoni Bończak

– wtorek o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Agnieszki i Krzysztofa z rodziną

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Róży MB Fatimskiej w Cisowcu

– sobota o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Róży MB Fatimskiej w Cisowcu

10. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.