1. Dzisiaj błogosławimy zioła i kwiaty oraz dziękujemy za tegoroczne plony.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Stefana; we wtorek św. Jacka; w piątek św. Bernarda; w sobotę św. Piusa X, papieża.
  3. W czwartek Uroczystość odpustowa w naszej parafii przy kaplicy Boga Ojca. Uroczystej Mszy Świętej o godz. 17.00 będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Krzysztof Filipek – proboszcz z Hoczwi. Panów z OSP bardzo proszę o przygotowanie ołtarza na odpust oraz o dbanie o bezpieczeństwo podczas uroczystości odpustowych. Panie z „Chałupek” też bardzo proszę o przygotowanie bukietów przy ołtarzu.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o 18.00; w kaplicy Boga Ojca w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o 19.00, a w czwartek o 17.00; w Roztokach Dolnych – w przyszłą niedzielę o 10.00; w Cisowcu –  w sobotę o 18.00.
  5. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Karol Kacper Patryn z Dobrzechowa i Joanna Katarzyna Osękowska z Mchawy – zapowiedź I.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Maria Pietrów, Katarzyna Gawłowska, Barbara Koza; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Wichryk.

– poniedziałek o 18.00: + Bronisława Obrzut – intencja od Łucji i Zenona Skowrońskich

– wtorek o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– środa o 18.00: + Piotr Skowroński – intencja od Józefy i Bronisława Wołoszyn

– piątek o 18.00: + Bronisława Obrzut – intencja od sąsiadów Ukleja

– niedziela o 8.00:  + Bronisława Obrzut – intencja od chrześnicy Krystyny Wilczyńskiej z mężem i od Władysława Kochanowskiego

o 11.30: + Piotr Skowroński – intencja od wnuka Rafała z rodziną

Kaplica Boga Ojca:

– poniedziałek o 19.00: + Edward Karpiński – intencja od Marii i Bronisława Barańskich

– wtorek o 19.00: + Piotr Skowroński – intencja od Ireny i Marka Osękowskich

– środa o 19.00: + Edward Karpiński – intencja od Marii i Jana Mycio z rodziną

– czwartek o 17.00: 1. Za parafian

2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

– piątek o 19.00: + Jan Owsianik

W Żurawicy zostanie odprawiona Msza Św. za moich rodziców w środę od Stowarzyszenia Nasza Szkoła iw czwartek od Pani Dyrektor Szkoły z mężem.

–  niedziela o 10.00: + Zofia, + Antoni Marczyk

– sobota o 18.00: W intencji wiadomej Bogu

8.Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.