1. W dzisiejszą Uroczystość Zesłania Ducha Świętego możemy uzyskać odpust zupełny za pobożne, publiczne odmówienie lub odśpiewanie hymnu: „O Stworzycielu Duchu przyjdź”.
  2. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte w Mchawie o 9.00 i 18.00; w Roztokach Dolnych o 17.00.
  3. W czwartek w Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.
  4. W najbliższą niedzielę – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W tym dniu kończy się okres Komunii Świętej wielkanocnej.
  5. Za półtora tygodnia – 31 maja – Święto Bożego Ciała. W tym roku ogólnoparafialna procesja Bożego Ciała w Mchawie. Msza Święta koło Pani Agnieszki Hyleńskiej. I ołtarz – k. Państwa Janiny i Tadeusza Ryznar przygotują mieszkańcy Chałupek; II ołtarz – koło Państwa Kamili i Radosława Gawłowskich przygotują mieszkańcy Równi; III ołtarz – koło Państwa Magdaleny i Rafała Baryła przygotują mieszkańcy Mchawki; IV ołtarz – koło kościoła przygotują rodzice dzieci, które w tym roku miały I Komunię Św.   i rocznicę I Komunii Św.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 9.00 i 18.00, od wtorku do piątku o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i piątek o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  7. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Helena Miller, Dorota Miller, Wioletta Antolak; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska i Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Wichryka.
  8. Rocznice śmierci:

– we wtorek: 30 – śp. Józefa Stemberskiego

– w środę: 29 – śp. Marii Sydoryk

– w czwartek: 25 – śp. Pawła Symy

– w piątek: 9 – śp. Józefa Osękowskiego

1.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 9.00: + Anna Osękowska w rocznicę śmierci

o 18.00: + Jadwiga

– wtorek o 18.00: + Katarzyna Pietrów – intencja od Jacka Banacha z rodziną z Krakowa

– środa o 18.00: + Maria, + Stanisław Osękowscy

– czwartek o 18.00: + Rozalia, + Piotr Siekaniec

– piątek o 18.00: + Katarzyna Pietrów – intencja od rodziny Różyckich z Zagórza

– niedziela o 8.00: + Weronika Wilk, + Rozalia Owsianik

o 11.30: O Boże błogosławieństwo dla Waldemara Stach w 40 rocznicę Urodzin

– poniedziałek o 17.00: + Michał Kwiatanowski – intencja od Małgorzaty i Grzegorza z dziećmi

– piątek o 17.00:

– niedziela o 10.00: + Michał Kwiatanowski – intencja od Grzegorza Chomy z rodziną

– sobota o 18.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego, owocnego tygodnia.