1. Dziś w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego za publiczne odmówienie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte w Mchawie o 9.00 i 18.00, w Roztokach Dolnych o 16.45.
  3. W środę zakończenie nabożeństw majowych i święto Nawiedzenia NMP.
  4. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od 9.30.
  6. W sobotę w kościele parafialnym o 18.00 nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, która kończy okres Komunii Świętej wielkanocnej. Za tydzień też zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Jeżeli ktoś ma zużyty sprzęt elektryczny czy elektroniczny, można go złożyć koło remizy w Mchawie do czwartku. W czwartek o 11.00 ten sprzęt zostanie zabrany.
  9. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 9.00 i 18.00, we wtorek, środę, piątek i sobotę o 18.00; w kaplicy Boga Ojca w czwartek o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 16.45, w środę i piątek o 17.00 oraz w sobotę o 16.00 z obrzędem sakramentu chrztu świętego; w Cisowcu – we wtorek, czwartek i sobotę o 17.00.
  10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Monika Żaba, Joanna Mordarska, Grażyna Zięba; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Stefana Kaczmar.

– poniedziałek o 9.00: + Lucyna Miller w 1 rocznicę śmierci

o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Róży Św. Floriana

– wtorek o 18.00: + Mikołaj Kusal w 1 rocznicę śmierci

– środa o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Janiny Gawłowskiej

– piątek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od swatowej z Kolbuszowej

– sobota o 18.00: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Stanisław, + Zofia Dybaś

o 11.30: O Boże błogosławieństwo dla Henryki i Krzysztofa Wołoszyn z okazji 25-lecia małżeństwa oraz dla Karolka w 5 Urodziny

Kaplica Boga Ojca

– czwartek o 18.00: + Maria Bończak – intencja od córki Grażyny z mężem

– poniedziałek o 16.45: + Józefa, + Jan Raczkowscy

– środa o 17.00: + Anna, + Michał Peczinka – intencja od Anny Kaczmar oraz od Janiny i Wojciecha Podsobińskich

– piątek o 17.00: + Anna Syma – intencja od siostry Marii Bończak

– sobota o 16.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

– niedziela o 10.00: + Anna Andruch

– wtorek o 17.00: + Jan Janusz – intencja od syna Stanisława  z rodziną

– czwartek o 17.00: + Jan Janusz – intencja od syna Stanisława z rodziną

– sobota o 17.00: + Jan Janusz – intencja od syna Krzysztofa z żoną

12. Wszystkim życzę miłej niedzieli i  błogosławionego tygodnia.