1. Dziś za publiczne odmówienie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte w Mchawie   o 9.00 i 18.00, a w Roztokach Dolnych o 17.00.
  3. W środę wspomnienie św. Jadwigi, królowej – suma odpustowa     w Jankowcach o 18.00. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana – w tym dniu modlimy się za kapłanów i o powołania.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 9.00 i 18.00, od wtorku do piątku o 18.00 i w sobotę o 14.00 z obrzędem chrztu świętego; w kaplicy Boga Ojca – w środę i piątek o 19.00;    w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek i w czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Kazimiera Gawłowska, Alicja Gawłowska, Henryka Worona; w Roztokach Dolnych – Joanna Galant, Alicja Raczkowska, Sylwia Sowa. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Bończak.

– poniedziałek o 9.00: + Katarzyna Pelc – intencja od wnuka Zenona z rodziną

o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Darka z rodziną

– wtorek o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od Róży św. Michała Archanioła

– środa o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od kuzyna Władysława Mazurkiewicza z żoną

– czwartek o 18.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Anny i Witolda Kinal

– piątek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od Heleny i Ryszarda Osękowskich

– sobota o 14.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

– niedziela o 8.00: + Ryszard Podgórski – intencja od Małgorzaty i Czesława Gawłowskich

o 11.30: + Jadwiga Zaremba – intencja od męża Józefa

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– środa o 19.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Renaty z Bartoszem

– piątek o 19.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Gosi z dziećmi

– poniedziałek o 17.00: + Michał Kaczmar – intencja od córki Janiny z mężem i dziećmi

– niedziela o 10.00: + Julia Terlaga z domu Podgórska, + S. Maria Bartolomea Podgórska

– wtorek o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Daniela Kwiek

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Anety i Krzysztofa Janusz

– sobota o 18.00: Dziękczynna i za parafian

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.