1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc są następujące: Aby odpowiedzialni za narody zdecydowanie dokładali starań, by położyć kres handlowi bronią, który jest przyczyną wielu niewinnych ofiar oraz: Aby łaska Ducha Świętego nieustannie przemieniała nasze serca i rozpalała w nich gorącą miłość do Pana Boga i braci.
  2. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte w Mchawie o 9.00 i 18.30, w Roztokach Dolnych o 17.30.
  3. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Jest to dzień modlitwy za kapłanów  i o nowe powołania do życia kapłańskiego. W tym dniu też wspomnienie św. Jadwigi Królowej – odpust w Jankowcach o godz. 18.00.
  4. W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W tym dniu też kończy się okres Komunii Świętej Wielkanocnej.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 9.00 i 18.30, we wtorek, środę i piątek o 18.30; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 17.30; w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Lucyna Borowy, Elżbieta Gawłowska i Katarzyna Gawłowska;  w Roztokach Dolnych – Anna Bończak i Iwona Bończak.
  7. Panu Czesławowi Siekaniec dziękuję za ofiarę na kostkę brukową.
  8. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:                                                                              w poniedziałek: 24 – Beaty i Jana Siekaniec

we wtorek: 52 – Teresy i Jana Osękowskich

31 – Zofii i Tadeusza Siekaniec

19 – Henryki i Krzysztofa Wołoszyn

8 – Moniki i Leszka Zaremba

w środę: 9 – Lidii i Bogusława Opar

w czwartek: 26 – Henryki i Wiesława Karnas

w piątek: 16 – Marzeny i Roberta Kępczyk

w sobotę: 28 – Elżbiety i Wiesława Obrzut

oraz rocznice śmierci:

w czwartek: 2 – śp. Anieli Osękowskiej

w piątek: 20 – śp. Anieli Pelc

w sobotę: 26 – śp. Zofii Długosz

w niedzielę: 27 – śp. Adama Obrzut

– poniedziałek o 9.00: + Stanisław Dybaś w 25 rocznicę śmierci

o 18.30: + Józef Gawłowski w 4 rocznicę śmierci

– wtorek o 18.30: + Anna Stefanowicz, + Irena, + Edward, + Bronisław Kraz

– środa o 18.30: + Józefa Mazurkiewicz – intencja od rodziny Król

– piątek o 18.30: + Józefa Mazurkiewicz – intencja od Czesławy i Bronisława Bończak

– niedziela o 8.00: + Halina Szajowska

o 11.30: Dziękczynna

– poniedziałek o 17.30:  + Maria, + Michał Raczkowscy – gregorianka

– niedziela o 10.00:  + Tekla, + Marian Kita

– sobota o 18.00: Za parafian

1. Wszystkim życzę wielu łask Bożych, miłej niedzieli, dobrego tygodnia.