1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej: w Cisowcu w czwartek o 16.00; w Roztokach Dolnych w piątek o 16.00; w Mchawie w piątek o 17.30.
  2. Gorzkie Żale: w Mchawie po sumie; w Roztokach Dolnych po Mszy Świętej o 10.00; w Cisowcu w soboty przed Mszą Świętą.
  3. Za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  4. We wtorek – 8 marca – Dzień Kobiet. W tym dniu polećmy   w naszych modlitwach wszystkie kobiety i bądźmy dla nich bardzo mili.
  5. W przyszłą niedzielę przypada 9 rocznica wyboru papieża Franciszka. Także w przyszłą niedzielę przypada niedziela tak zwana Ad Gentes. Modlimy się za misje i składamy do puszek ofiarę na misje.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do środy o 17.00, w czwartek i piątek o 17.30; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i piątek o 16.00; w Cisowcu –  w środę i czwartek o 16.00 oraz w sobotę o 17.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie  kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Elżbieta Osękowska, Wioletta Siekaniec, Sylwia Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Kazimierza Raczkowskiego.

– poniedziałek o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od Bogusławy i Ryszarda Mycio z dziećmi

– wtorek o 17.00: + Małgorzata Worona – intencja od Beaty i Jana Siekaniec

– środa o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od Marii i Edwarda Pelc

– czwartek o 17.30: + Henryk Pelc w 9 rocznicę śmierci

– piątek o 17.30: + Jan Zabawski – intencja od Teresy i Jana Osękowskich

– niedziela o 8.00: + Jan Zabawski  – intencja od Bernadety i Roberta Osękowskich

o 11.30: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– poniedziałek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Bernadety i Henryka Leicht

– piątek o 16.00: + Bronisława, + Bronisław Szybowscy

– niedziela o 10.00: Za parafian

– środa o 16.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Natalii i Jacka Różyckich

– czwartek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od chrześnicy Oli Batruch

– sobota o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od szwagra Józefa i Kazimiery Bober

9. Wszystkim życzę miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia i owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu.