1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zachęcam do udziału w procesjach eucharystycznych w Mchawie codziennie o 18.00w Roztokach Dolnych w poniedziałek, wtorek i czwartek 16.45;                       w Cisowcu w środę o 16.45. Zakończenie Oktawy oraz poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci w Mchawie i w Roztokach Dolnych w czwartek, w Cisowcu w środę.
  2. Jutro przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w środę wspomnienie św. Zygmunta Gorazdowskiego, w czwartek wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek przypada Uroczystość NSPJ – w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W sobotę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte: w Mchawie o 9.00,         w Roztokach Dolnych o 10.00, w Cisowcu o 18.00.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00, w sobotę o 9.00 ; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, wtorek i czwartek o 16.45, w sobotę o 10.00; w Cisowcu – w środę o 16.45 i w sobotę o 18.00.
  6. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 3 – śp. Stanisława Żmudy

we wtorek: 5 – śp. Anny Szeliga

w piątek: 18 – śp. Stanisława Gawłowskiego

w sobotę: 26 – śp. Jana Pelca

1. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Eugenia Podgórska, Kazimiera Gawłowska, Alicja Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz.      O posługę kościelnego proszę Pana Grzegorza Chomę.

– poniedziałek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od wnuczki Patrycji

– wtorek o 18.00: + Władysław, + Weronika Wilk

– środa o 18.00: + Jan, + Władysław Owsianik

– czwartek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od wnuczka Macieja

– piątek o 18.00: + Artur Mycio – intencja od rodziny Mołczan

– sobota o 9.00: + Piotr, + Rozalia Owsianik

– niedziela o 8.00: + Aniela Wozderewicz, + Anna Romaniszyn

o 11.30: + Zofia Kaleta – intencja od syna Jana z rodziną

– poniedziałek o 16.45: + Michał, + Maria Raczkowscy

– wtorek o 16.45: + Artur Mycio – intencja od Józefa Wanat z rodziną

– czwartek o 16.45: Za parafian

– sobota o 10.00:

– niedziela o 10.00: + Antoni Bończak, + Katarzyna, + Michał Galant

– środa o 16.45: Za parafian

– sobota o 18.00: Za parafian

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.