1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc są następujące: Aby nasi bracia, którzy oddalili się od wiary, mogli również za sprawą naszej modlitwy i ewangelicznego świadectwa, odkryć na nowo bliskość miłosiernego Pana i piękno życia chrześcijańskiego oraz: Za dzieci i młodzież, aby podczas wakacji, podziwiając piękne dzieła Boże, wypoczęli i odnowili siły duchowe.
  2. W poniedziałek Święto św. Tomasza Apostoła.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godziny 10.00.
  4. W sobotę wspominamy św. Jana z Dukli. My uczcimy św. Jana z Dukli Mszą Świętą odpustową w Cisowcu w niedzielę o godz. 13.00. Mszy Świętej odpustowej przewodniczyć będzie i Kazanie wygłosi ks. Andrzej Kudyba z Baligrodu.
  5. W sobotę na godzinę 19.00 do kościoła parafialnego zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Proszę o przygotowanie karteczek z prośbami i podziękowaniami. W tych intencjach będzie sprawowana Msza Święta.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – we wtorek, środę, czwartek i piątek o 18.30, w sobotę o 19.00 ; w Roztokach Dolnych – w piątek o 10.00; w Cisowcu – w niedzielę, 9 lipca, o 13.00 jako Msza Święta odpustowa ku czci św. Jana z Dukli.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Iwona Owsianik, Bernadeta Osękowska i Helena Osękowska; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar i Łucja Chomycz.
  8. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:                                                                              w czwartek: 48 – Anna i Bronisław Barańscy

w piątek: 38 – Maria i Tadeusz Potoczny

w sobotę: 28 – Jolanta i Franciszek Łuczejko

oraz rocznice śmierci:

w czwartek: 26 – śp. Kazimierza Presz

9 – śp. Józefa Mazurkiewicza

w piątek: 16 – śp. Antoniego Siekańca

w sobotę: 28 – śp. Bronisława Mycio

w niedzielę: 18 – śp. Anny Choma

– wtorek o 18.30:

– środa o 18.30: Za parafian

– czwartek o 18.30:

– piątek o 18.30: + Józefa Mazurkiewicz – intencja od Marii i Bogusława Rojek z Sanoka

– sobota o 19.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: + Józef Mazurkiewicz w 9 rocznicę śmierci

o 11.30: + Franciszka, + Tomasz Mycio

– piątek o 10.00:

– niedziela o 10.00: + Zofia, + Michał Galant

– niedziela o 13.00: + Janina, + Jan Potoczny

1. Wszystkim życzę wielu łask Bożych, miłej niedzieli, dobrego wypoczynku urlopowego i wakacyjnego.