1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 8.00.
  2. W sobotę zapraszam na kolejne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II do kościoła parafialnego na godz. 18.00.
  3. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Jana z Dukli w Cisowcu. Sumę odpustową o godz. 13.00 odprawi ks. Tadeusz, wikariusz z Baligrodu. Za tydzień też zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie w kościele – od poniedziałku do soboty o 18.00 oraz w kaplicy Boga Ojca – we wtorek, środę i czwartek o 19.00 ; w Roztokach Dolnych – w piątek o 17.00w Cisowcu – w niedzielę o 13.00.
  5. Rocznice śmierci:

w sobotę: 28 – śp. Kazimierza Presz

11 – śp. Józefa Mazurkiewicza

w niedzielę: 18 – śp. Antoniego Siekańca

1. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Henryka Worona, Magdalena Stach, Czesława Mamrot. O wykoszenie trawy na cmentarzu proszę Panów: Jan Zięba, Czesław Osękowski, Robert Bilanycz, Józef Wichryk, Tadeusz Ryznar, Daniel Skowroński, Piotr Skowroński, Tadeusz Miller, Dariusz Miller, Artur Antolak; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Kaczmara.

Mchawa – kościół

– poniedziałek o 18.00: W pewnej intencji

– wtorek o 18.00: + Artur Mycio – intencja od Bogusławy i Ryszarda Mycio

– środa o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od syna Jana z rodziną

– czwartek o 18.00: + Artur Mycio – intencja od wujka Piotrka z rodziną

– piątek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od córki Agaty z rodziną

– sobota o 18.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: + Artur Mycio – intencja od nauczycieli i pracowników szkoły w Baligrodzie

o 11.30: W intencji Róży św. Michała Archanioła

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– wtorek o 19.00: Dziękczynna w 50 Urodziny z prośbą o Boże błogosławieństwo

– środa o 19.00: + Artur Mycio – intencja od GZOPO w Baligrodzie

– czwartek o 19.00: + Ks. Tomasz Zięba

– piątek o 17.00: + Artur Mycio – intencja od Grażyny i Józefa Hyleńskich z rodziną

– niedziela o10.00: O Boże błogosławieństwo dla Jolanty z okazji 50 Urodzin oraz dla Jolanty

i Franciszka Łuczejko z okazji 30 rocznicy ślubu

– niedziela o 13.00: O Boże błogosławieństwo dla Marii i Tadeusza Potocznych z okazji 40 rocznicy

ślubu

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.