1. Dziś błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Ofiary zebrane do puszki na parkingu są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  2. Jutro wspomnienie św. Kingi, we wtorek – święto św. Jakuba, Apostoła, w środę wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP, w sobotę wspomnienie św. Marty. W środę odpust ku czci św. Anny w Hoczwi – suma odpustowa o godz. 11.00.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – wtorek, środa i czwartek o 18.30; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek  i czwartek o 17.30 oraz w niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Stanisława Biernasiewicz, Marzena Kępczyk, Bogumiła Pelc; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc i Elżbieta Skiba.
  5. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:                                                                               w poniedziałek: 1 – Joanna i Krzysztof Bacior

w środę: 47 – Aleksandra i Tadeusz Owsianik

20 – Joanna i Józef Galant

w czwartek: 21 – Krystyna i Wiesław Kaczmar

w sobotę: 58 – Zofia i Jan Pawłowscy

oraz rocznice śmierci:

w poniedziałek: 12 – śp. Anny Drabik

w czwartek: 18 – śp. Władysława Osękowskiego

w piątek: 11 – śp. Władysława Osękowskiego

w sobotę: 5 – śp. Arka Siekańca

– wtorek o 18.30: + Marian, + Janina Siuciak – intencja od córki Bernadety z rodziną

– środa o 18.30: + Anna, + Tomasz Mazurkiewicz, + Bronisława Osękowska

– czwartek o 18.30:

– niedziela o 8.00: + Władysław Osękowski w 11 rocznicę śmierci

o 11.30: + Arek Siekaniec w 5 rocznicę śmierci

– poniedziałek o 17.30: + Anna, + Aleksander, + Stanisław

– czwartek o 17.30: O Boże błogosławieństwo dla Joanny i Józefa Galant z okazji 20 rocznicy ślubu  – intencja od dzieci

– niedziela o 10.00: + Anna, + Dymitr Drabik

– sobota o 18.00: Za parafian

1. Wszystkim życzę wielu łask Bożych, miłej niedzieli, dobrego wypoczynku urlopowego i wakacyjnego.