1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu. Dziś też można zyskać odpust zupełny w kościele parafialnym tak zwany „Porcjunkuli”.
  2. We wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów.
  3. W czwartek święto Przemienienia Pańskiego – odpust w Manastercu. W piątek wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego, a w  sobotę wspomnienie św. Dominika.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca – okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą, w Roztokach Dolnych w piątek od 16.30. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 9.30.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00. W środę i czwartek o 19.00 w kaplicy Boga Ojca; w Roztokach Dolnych –w piątek o 17.00 i w niedzielę 10.00;   w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Dawid Przemysław Siekaniec z Mchawy i Kornelia Weronika Ryglewicz z Lubatowej – zapowiedź II oraz: Robert Szeliga  z Mchawy i Justyna Katarzyna Szeliga z Mchawy – zapowiedź II.
  7. Próby dla dzieci przed I Komunią Świętą będą w środę i czwartek o godz. 16.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Eugenia Szeliga, Justyna Szeliga, Eugenia Podgórska. O wykoszenie trawy na całym cmentarzu proszę Panów: Sylwester Chorzępa, Marcin Szeliga, Zbigniew Podgórski, Krzysztof Smyk, Józef Pawłowski, Edward Bober, Andrzej Kliszcz, Ryszard Mołczan, Jan Mycio, Lucjan Mazurkiewicz, Bogdan Drzazga, Robert Owsianik, Witold Mazurkiewicz; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Bończak.
  9. Rocznice śmierci:

– poniedziałek: 22 – śp. Beaty Pastuszak

– niedziela: 33 – śp. Katarzyny Kwiatanowskiej

17 – śp. Kazimierza Kaczmar

Mchawa:

– poniedziałek o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka

– wtorek o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka

– środa o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka

– czwartek o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka

– piątek o 18.00: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka

– niedziela o 8.00: + Henryk Pelc

o 11.30: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – gregorianka