1. Jutro święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w Manastercu – suma o 11.00.
  2. W środę wspomnienie św. Dominika; w czwartek święto św. Teresy Benedykty, Patronki Europy; w piątek święto św. Wawrzyńca, w sobotę wspomnienie św. Klary.
  3. Dziękuję za zbiórkę ofiar na potrzeby kościoła parafialnego. Złożyliście Państwo 4650 zł. Bóg zapłać.
  4. Da sakramentu małżeństwa przygotowują się: Rafał Łuczejko z Roztok Dolnych i Natalia Płoska z Kalnicy, parafia Łukowe – zapowiedź I.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o 18.00; w Roztokach Dolnych – w przyszłą niedzielę o 10.00; w Cisowcu –  w sobotę o 18.00.
  6. Rocznice śmierci: w czwartek – 30 śp Katarzyny Kwiatanowskiej i 15 śp. Kazimierza Kaczmara
  7. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Elżbieta Osękowska, Krystyna Kuzio i Beata Siekaniec; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska i Jolanta Łuczejko.             O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Raczkowskiego.
  8.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Ludwika, + Władysław Siekaniec

– wtorek o 18.00: + Maria, + Stanisław Małochleb

– środa o 18.00: O Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa Wołoszyn z okazji 50 Urodzin

– intencja od Rodziców

– czwartek o 18.00: + Władysław Owsianik – intencja od wnuczek Monisi i Magdy

– niedziela o 8.00: + Władysława, + Stefan Mołczan

o 11.30: + Maria, + Stanisław Osękowscy

– niedziela o 10.00: + Anna, + Dymitr Drabik

– sobota o 18.00: + Bogdan Strzyż w 33 rocznicę śmierci

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu,         a gościom w naszej parafii miłego wypoczynku wakacyjnego.