1. Dziś Dzień Modlitw w intencji Koscioła na Wschodzie. Wspieramy tamtejszy Kościół swoją ofiarą do puszki.
  2. Zachęcam do udziału w Roratach i zapraszam dzieci                   z lampionami.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Jana Diego, w czwartek NMP z Guadalupe, w piątek św. Łucji, w sobotę św. Jana od Krzyża.
  4. Są do nabycia świece wigilijne w cenie 5 zł, a także są jeszcze kalendarze parafialne.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, czwartek i piątek o 16.00; w Roztokach Dolnych – w piątek        o 15.00; w Cisowcu  – w sobotę o 17.00.
  6. Rocznice śmierci:

– w sobotę: 4 – śp. Emila Kaczmara

– w niedzielę: 6 – śp. Stanisława Sydoryka

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Iwona Turkosz, Renata Suchowiecka, Agata Stemberska, Bożena Stemberska;                w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Grzegorza Chomę.
  • Intencje mszalne:

– poniedziałek o 16.00: + Bronisława, + Piotr Barańscy