1. Dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Za odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia zyskujemy odpust zupełny. Dziś suma odpustowa w Baligrodzie o 11.00.
  2. Jutro Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski. We wtorek święto św. Marka, Ewangelisty, w sobotę wspomnienie św. Katarzyny ze Sieny.
  3. We wtorek i w czwartek o godz. 16.30 – próba przed I Komunią Świętą. I komunia Święta w naszej parafii w niedzielę – 7 maja o 11.30, rocznica I Komunii Świętej też 7 maja o 8.00.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i piątek o 17.00 oraz w niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  5. W najbliższą sobotę o godz. 19.00 w kościele parafialnym kolejne, już ostatnie spotkanie w ramach Kursu Przedmałżeńskiego.
  6. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na kostkę brukową koło kościoła. Ofiary te złożyli Państwo: Elżbieta i Robert Bilanycz, Michał Podgórski, Małgorzata i Czesław Gawłowscy, Franciszka Fedorowiat, Stefania Zaremba, Szeliga-Pietryka, Urszula i Grzegorz Głowa.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła i dekoracje. O generalne posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – rodziców dzieci z III i IV klasy szkoły podstawowej; w Roztokach Dolnych – Joanna Galant i Alicja Raczkowska.
  8. W tym tygodniu przypadają rocznice ślubu:                                                                                                          w poniedziałek: 24 – Elżbiety i Roberta Bilanycz

w środę: 20 – Urszuli i Grzegorza Głowa

14 – Joanny i Grzegorza Podgórskich

14 – Magdaleny i Waldemara Stach

w czwartek: 43 – Czesławy i Bogdana Drzazga

w piątek: 53 – Stanisławy i Stanisława Skowrońskich

44 – Stanisławy i Adama Zawilińskich

27 – Marii i Józefa Pietrów

27 – Anny i Ryszarda Kaczmar

w sobotę: 11 – Liliany i Sylwestra Chorzępa

oraz rocznice śmierci:

we wtorek: 22 – śp. Józefa Osękowskiego

w czwartek: 6 – śp. Władysława Dybaś

w sobotę: 26 – śp. Antoniego Pelca

6 – śp. Anny Owsianik

– poniedziałek o 18.00: + Wojciech

– wtorek o 18.00:  O Boże błogosławieństwo dla Bronisława Wołoszyna z okazji 70 Urodzin

– środa o 18.00:  + Arek Siekaniec

– czwartek o 18.00: + Władysław Dybaś w 6 rocznicę śmierci

– piątek o 18.00: + Józefa Mazurkiewicz – intencja od pracowników Ośrodka                                              Wypoczynkowego  „Perełka” w Cisnej

– niedziela o 8.00: Za parafian

o 11.30: W intencji Panów z OSP i ich rodzin

– poniedziałek o 17.00: + Grzegorz Sitko – intencja od  pracowników Bieszczadzkiego Parku     Narodowego

– piątek o 17.00: + Grzegorz Sitko – intencja od pracowników Bieszczadzkiego Parku Narodowego

– niedziela o 10.00:  + Anna, + Michał Kaczmar

– sobota o 18.00:

1. Wszystkim życzę wielu łask Bożych, miłej niedzieli i dobrego tygodnia.