1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. Zachęcam o codziennego odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia.
  2. Dziś też zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla Róż na ten miesiąc są następujące: Aby odpowiedzialni za idee i sposób zarządzania w gospodarce mieli odwagę odrzucić gospodarkę wykluczającą i by potrafili otwierać nowe drogi oraz: Za proszących nas o modlitwę.
  3. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona w tym roku ze względu na przypadającą 25 marca Niedzielę Palmową.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w środę, czwartek i piątek o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek  i w czwartek o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  5. O posprzątanie kościoła i rozebranie Bożego Grobu w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Teresa Zabawska, Małgorzata Gawłowska, Stanisława Gaber; w Roztokach Dolnych – Dorota Żmuda i Dorota Dereń. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Bończaka.
  6. Rocznice śmierci:

– w środę: 1 – śp. Józefy Mazurkiewicz

– w czwartek: 16 – śp. Olgi Galant

– w niedzielę: 12 – śp. Adolfa Pikuły

1.  Intencje mszalne:

– środa o 18.00: + Jan Hyleński – intencja od syna Grzegorza

– czwartek o 18.00: + Katarzyna Pietrów – intencja od Anny i Antoniego Pietrów

– piątek o 18.00: + Jan Hyleński – intencja od Mamy Agnieszki

– niedziela o 8.00: + Katarzyna Pietrów – intencja od rodziny Herbetko

o 11.30: + Adolf Pikuła w 12 rocznicę śmierci

– poniedziałek o 17.00: + Michał Kwiatanowski – intencja od Doroty i Józefa Dereń z dziećmi

– czwartek o 17.00: + Michał Kwiatanowski – intencja od córki Agaty z rodziną

– niedziela o 10.00: + Jan Kaczmar

– sobota o 18.00: Za parafian

1. Pan sam czyni nasze serca zdolnymi do miłości Pana Boga i każdego człowieka. Pielęgnujmy i pomnażajmy w nas ten wielki dar, a w spotkaniach z drugim człowiekiem odkrywajmy nasze podobieństwo do Boga bogatego w miłosierdzie.