1. Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Wszystkim bardzo dziękuję za serdeczne przyjęcie i gościnność. Bóg zapłać !
  2. W środę, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W czwartek, 19 stycznia, przypada wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji. W naszej parafii posiadamy relikwie św. Józefa Sebastiana, które dziś po każdej Mszy Świętej ucałujemy.
  4.  Ze względu na ferie zimowe Msze Święte będą: w Mchawie i w Roztokach Dolnych w następną niedzielę, w Cisowcu w sobotę o 17.00. Jeśliby zaistniała jakaś pilna konieczność, proszę kontaktować się ze mną pod numerem telefonu: 601 096 002.
  5. Bóg zapłać za ofiarę na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożył Pan Marian Podgórski.
  6.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym
    tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Waldemar Stach, Zdzisław Herbetko, Józef Mamrot; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk i Czesława Kusiak.
  7. W tym tygodniu przypada:
    – w poniedziałek: 24 rocznica ślubu Aliny i Jerzego Pastuszak
    18 rocznica ślubu Danuty i Zbigniewa Pelc
    – w środę: 20 rocznica ślubu Małgorzaty i Jana Zięba
    oraz:
    – w poniedziałek: 7 rocznica śmierci śp. Zbigniewa Owsianika
    – w środę: 9 rocznica śmierci śp. Weroniki Wilk
    8 rocznica śmierci śp. Anny Kaczmar
    – w czwartek: 11 rocznica śmierci śp. Zbigniewa Szeligi
    1 rocznica śmierci śp. Katarzyny Osękowskiej
    – w piątek: 27 rocznica śmierci śp. Katarzyny Dacko
    – w niedzielę: 13 rocznica śmierci śp. Jana Kaczmar