1.  W poniedziałek, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2.  We wtorek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji.
  3.  W czwartek wspomnienie św. Agnieszki. W tym dniu przypada Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszelkich łask Bożych oraz opieki Matki Najświętszej. W tych dniach pamiętajmy o naszych zmarłych babciach i dziadkach w modlitwach.
  4.  W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę: —w środę: od Państwa Skowrońskich do Państwa Urban; – w piątek; od Państwa Bober do Państwa Chorzępa; – w sobotę: od Państwa Mazurkiewicz do Państwa Mołczan. W dni powszednie „Kolędę” rozpocznę od godz. 15.30, w sobotę od 9.00.
  5.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: od środy do piątku o godz. 15.00; w Roztokach Dolnych: w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 16.00.
  6.  Dziękuję za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Jadwiga i Robert Gawłowscy, Stanisław Siekaniec, Iwona i Stanisław Owsianik, Elżbieta i Robert Bilanycz. Bóg zapłać !
  7.  Dziękuję również za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Krzysztof Smyk i Zbigniew Podgórski; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa i Elżbieta Lubińska.
  8.  W tym tygodniu przypada:
    – w poniedziałek: 19 rocznica ślubu Małgorzaty i Jana Zięba
    oraz:
    – w poniedziałek: 8 rocznica śmierci śp. Weroniki Wilk
    7 rocznica śmierci śp. Anny Kaczmar
    – we wtorek: 10 rocznica śmierci śp. Zbigniewa Szeliga
    – w środę: 26 rocznica śmierci śp. Katarzyny Dacko
    – w piątek: 12 rocznica śmierci śp. Jana Kaczmar
    – w sobotę: 28 rocznica śmierci śp. Marii Gawłowskiej
    – w niedzielę: 22 rocznica śmierci śp. Józefa Skowrońskiego
  9.  Intencje mszalne:
    – środa o 15.00: + Aniela Wozderewicz
    – czwartek o 15.00: Za parafian
    – piątek o 15.00: Za parafian
    sobota w Cisowcu o 16.00: Za parafian
    – niedziela o 8.00: + Tekla, + Antoni Kochanowscy
    + Katarzyna, + Michał, + Jan Wichryk
    o 11.30: + Rozalia Osejko
    Roztoki D. o 10.00: + Antoni Marczyk
  10.  Daru zdrowia i obfitości łask Bożych życzymy solenizantom
    i jubilatom tygodnia oraz wszystkim parafianom i gościom.