1. W poniedziałek wspomnienie św. Róży z Limy, we wtorek święto św. Bartłomieja Apostoła, w czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej, w piątek wspomnienie św. Moniki, a w sobotę wspomnienie św. Augustyna. W czwartek odpust w Weremieniu   o 17.00.
  2. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – od poniedziałku do piątku o 19.00; w Roztokach Dolnych – w czwartek o 17.00; w Cisowcu –   w sobotę o 18.00.
  3. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Karol Kacper Patryn z Dobrzechowa i Joanna Katarzyna Osękowska z Mchawy – zapowiedź II.
  4. W przyszłą niedzielę, 29 sierpnia, zapraszam na spotkanie po sumie kandydatów do bierzmowania z rodzicami.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Elżbieta Chomycz, Henryka Karnas, Bożena Pelc; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Galant.

– poniedziałek o 18.00: + Bronisława Obrzut – intencja od Ewy i Piotra Kusiak

– wtorek o 18.00: + Piotr Skowroński – intencja od Ewy i Stanisława Jaworskich

– środa o 18.00: + Paulina Presz – intencja od Mieszkańców Jabłonek

– czwartek o 18.00: + Bronisława Obrzut – intencja od Magdaleny i Jakuba Borkowskich

– piątek o 18.00: + Bronisława Obrzut – intencja od Józefy Jurczak

– niedziela o 8.00:  + Piotr Skowroński – intencja od brata Stanisława z rodziną

o 11.30: + Jan, + Zofia Mamrot

Kaplica Boga Ojca:

– poniedziałek o 19.00: + Paulina Presz – intencja od mieszkańców Jabłonek

– wtorek o 19.00: + Edward Karpiński – intencja od Teresy i Józefa Zabawskich z dziećmi

– środa o 19.00: + Edward Karpiński – intencja od rodziny Herbetko

– czwartek o 19.00: + Piotr Skowroński – intencja od rodziny Stach

– piątek o 19.00: + Kazimierz Gawłowski

W Żurawicy zostanie odprawiona Msza Św. za moich rodziców  w piątek i sobotę od pracowników i nauczycieli NSP w Mchawie

– czwartek o 17.00: + Kazimiera Sowa – intencja od rodziny Siciak z Zaczernia

–  niedziela o 10.00: + Anna Chomycz w 24 rocznicę śmierci

– sobota o 18.00: W intencji wiadomej Bogu

7.Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.