1. Jutro Uroczystość NMP Częstochowskiej – odpust w Weremieniu; we wtorek wspomnienie     św. Moniki, w środę wspomnienie św. Augustyna, w czwartek wspomnienie Męczeństwa          św. Jana Chrzciciela.
  2. Od jutra jest to ostatni tydzień wakacji. Dzieci i młodzież zapraszam do spowiedzi świętej, aby   w następny poniedziałek rozpoczęli nowy rok szkolny przyjmując Jezusa Eucharystycznego. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Rodziców proszę, aby wysłali do spowiedzi swoje dzieci w tym tygodniu.
  3. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie w kościele – od poniedziałku do piątku o 18.00.         We wrześniu będą jeszcze Msze Święte w kaplicy Boga Ojca w każdy wtorek zamiast w kościele; w Roztokach Dolnych – od poniedziałku do piątku o 17.00w Cisowcu – w sobotę o 18.00            z modlitwami do św. Jana z Dukli  i ucałowaniem relikwii.
  5. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 14 – śp. Kazimierza Gawłowskiego

we wtorek: 22 – śp. Anny Chomycz

w środę: 20 – śp. Antoniego Marczyka

w czwartek: 2 – śp. Janiny Mendak

w piątek: 10 – śp. Ryszarda Presza

8 – śp. Józefa Herbetko

2 – śp. Władysława Siekańca

w niedzielę: 13 – śp. Jana Mamrota

1. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Panie: Krystyna Wilczyńska, Liliana Chorzępa, Małgorzata Urban. W Roztokach Dolnych – Panie: Dorota Dereń, Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Bończaka.

Mchawa – kościół

– poniedziałek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od Anety i Antoniego Kaleta z rodziną

– wtorek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od Jadwigi Cieślik z rodziną

– środa o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od Krystyny i Mieczysława Szafraniec z Jasła

– czwartek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od koleżanek i kolegów z firmy „BIEDRONKA”

– piątek o 18.00: + Artur Mycio – intencja od koleżanek i kolegów z klasy Liceum Agrobiznesu             w Lesku

– niedziela o 8.00: + Jan Rędziniak

o 11.30: W intencji Róży św. Michała Archanioła

– poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek o 17.00: + Zofia, + Antoni Marczyk – gregorianka

– niedziela o 10.00: + Zofia, + Antoni Marczyk – gregorianka

– sobota o 18.00: + Zofia, + Antoni Marczyk – gregorianka

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.