1. W najbliższy czwartek Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego – Główny Odpust w naszej parafii. Suma odpustowa o godz. 11.00, będzie jeszcze druga Msza Święta o godz. 18.00. Panów z OSP bardzo proszę o asystę podczas sumy odpustowej i procesji.
  2. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i w środę o 18.00, w czwartek o 11.00 i 18.00, w piątek o 18.00; w Roztokach Dolnych – w sobotę o 16.00 z obrzędem sakramentu chrztu świętego; w Cisowcu –   w sobotę  o 18.00.
  3. W tym miesiącu kolejna zbiórka ofiar na potrzeby kościoła parafialnego.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w środę i w sobotę proszę:                 w Mchawie – Marzena Maciosz, Stanisława Gaber, Magdalena Baryła, Kamila Gawłowska;       w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa i Elżbieta Lubińska.
  5. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:

w środę: 3 – Magdaleny i Rafała Baryła

w sobotę: 28 – Heleny i Ryszarda Osękowskich

11 – Barbary i Bogumiła Herbetko

oraz rocznice śmierci:

w poniedziałek: 17 – śp. Stanisława Kaczmara

w środę: 23 – śp. Jana Rędziniaka

w piątek: 29 – śp. Ewy Wołoszyn

w niedzielę: 26 – śp. Zofii Janków

– poniedziałek o 18.00: + Władysław Siekaniec  – intencja od Józefy i Bronisława Wołoszyn

– środa o 18.00: + Władysław Siekaniec – intencja od żony

– czwartek o 11.00: 1. W intencji wszystkich darczyńców na nowe organy

1.                                  2. + Jan Rędziniak
  2.                                  3. + Zofia Mazurkiewicz

o 18.00: Za parafian

– piątek o 18.00: W intencji Sióstr z Róży MB Bolesnej

– niedziela o 8.00: + Piotr, + Stanisława Skowrońscy

o 11.30: Za zmarłych z rodziny Szeliga

– sobota o 16.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

– niedziela o 10.00: + Władysława Galant – intencja od męża, + Jan, + Olga Galant

– sobota o 18.00: Za parafian

1. Sołtys wsi Mchawa  zaprasza na  zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 11 września 2017   o godz. 1700   w świetlicy wiejskiej, w którym będzie uczestniczył  Wójt  Gminy Baligród. Na zebraniu  omawiany będzie temat  przeznaczenia  Funduszu Sołeckiego na rok 2018  oraz sprawy  bieżące . Wszystkich zainteresowanych zapraszam.
  1. Wszystkim życzę wielu łask Bożych oraz miłej niedzieli.