1. We wtorek Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. Jest to nasz główny odpust dla całej parafii. Mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy Świętej i powstrzymania się od prac niekoniecznych. W tym dniu w naszej parafii – wizytacja kanoniczna, której dokona J. E. Ksiądz Arcybiskup Adam Szal.    O godz. 11.00 powitanie Pasterza, suma odpustowa i bierzmowanie. O 14.30 Msza Święta w Roztokach Dolnych  i poświęcenie odnowionych ołtarzy. O 16.00 w Cisowcu spotkanie Arcybiskupa z wiernymi i droga krzyżowa. W tym dniu w Mchawie będzie jeszcze Msza Święta o 18.00.
  2. W sobotę święto św. Stanisława Kostki i w naszej archidiecezji Spotkanie Młodych w Krośnie.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – we wtorek o 11.00 i 18.00; w Roztokach Dolnych – we wtorek o 14.30; w Cisowcu  w sobotę o 18.00.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Helena Osękowska, Bernadeta Osękowska, Iwona Turkosz.; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Roberta Pietrów.

– poniedziałek w Cisnej: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– wtorek o 11.00: 1. Za parafian i bierzmowanych

2. + Józef Herbetko, + Adolf Woźny

3. + Maria Piekutowska w 2 rocznicę śmierci

o 18.00: + Paulina Presz – intencja od wnuczki Bogusi z dziećmi

– środa poza parafią: + Bronisława Obrzut – intencja od wnuków: Weroniki, Jakuba i Dariusza

– czwartek poza parafią: + Piotr Skowroński  – intencja od Jolanty i Henryka Kawałek oraz od Grzegorza Obrzut

– piątek poza parafią: + Kamilek Mazurkiewicz

– niedziela o 8.00:  + Bronisława Obrzut – intencja od wnuka Rafała z rodziną

o 11.30: + Zofia Mazurkiewicz w 30 rocznicę śmierci

W Żurawicy będą odprawione Msze Św. za moich rodziców:  w poniedziałek od Stanisławy i Stefana Kaczmar, we wtorek  i w czwartek od mieszkańców Kielczawy i Roztok D., w piątek od Janiny i Wojciecha Podsobińskich, w niedzielę od Aleksandry i Wiesława Kilareckich.

– wtorek o 14.30: Za parafian

–  niedziela o 10.00: + Jan, + Michał, + Anna Syma

– sobota o 18.00: + Stefania, + Witold Ignatowscy

6.Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.