1. Podziękowania za pomoc w odpuście oraz wizytacji kanonicznej.
  2. Dzisiejszą składką wspomagamy nasze diecezjalne media.
  3. W tym tygodniu wizytacja kanoniczna we wtorek, środę i czwartek w parafiach: Baligród, Jankowce, Lesko. W tych dniach nie będzie Mszy Świętej.
  4. W przyszłą niedzielę na sumie będzie wprowadzenie Relikwii    św. Wojciecha, biskupa i Męczennika oraz św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Relikwie wprowadzą fundatorzy relikwiarzy Państwo Aleksandra i Tadeusz Owsianik.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek          i w piątek o 18.00 oraz w sobotę o 15.30 z obrzędem sakramentu małżeństwa, w Kaplicy Boga Ojca w poniedziałek o 19.00;            w Roztokach Dolnych – w piątek o 17.00; w Cisowcu  w sobotę     o 18.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Renata Wajda, Bogusława Mycio, Agata Stemberska, Bożena Stemberska.; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Kazimierza Raczkowskiego.

– poniedziałek o 18.00: + Piotr Skowroński – intencja od rodziny Osękowskich, Przybyłowskich i Bujnowicz

– wtorek w Baligrodzie: + Paulina Presz – intencja od wnuczki Adriany z rodziną

– środa w Jankowcach: + Bronisława Obrzut – intencja od Zbigniewa Rec z Cieszyny z rodziną

– czwartek w Lesku: + Piotr Skowroński – intencja od rodziny Osękowskich, Przybyłowskich i Bujnowicz

– piątek o 18.00: + Bronisława Obrzut – intencja od Ireny i Marka Osękowskich

– sobota o 15.30: W intencji nowożeńców

– niedziela o 8.00:  + Piotr Skowroński – intencja od chrześnicy Małgorzaty z rodziną

o 11.30: + Bronisława Obrzut – intencja od Małgorzaty i Grzegorza Urban

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Edward Karpiński – intencja od nauczycieli i pracowników NSP w Mchawie

W Żurawicy będzie odprawiona Msza Św. za moich rodziców  w piątek od mieszkańców Mchawy

– piątek o 17.00: + Edward Karpiński – intencja od nauczycieli i pracowników NSP w Mchawie

–  niedziela o 10.00: + Rozalia, + Michał, + Jan, + Anna Choma – intencja od rodziny Pecinka

– sobota o 18.00: Za parafian

8.Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.