1. Dziś przypada 50 rocznica śmierci stygmatyka – św. Ojca Pio.
  2. W sobotę odpust ku czci św. Michała Archanioła w Roztokach Dolnych. Sumę o godz. 11.00 odprawi i Kazanie wygłosi ks. Piotr Bartnik – proboszcz z Górzanki.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od wtorku do piątku o 18.00 oraz w sobotę o 15.00 z obrzędem sakramentu chrztu świętego; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 17.00 i w sobotę o 11.00; w Cisowcu –  w sobotę o 18.00.
  4. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 11 – śp. Haliny Antolak

w środę: 30 – śp. Anny Herbetko

w piątek: 13 – śp. Jana Raczkowskiego

9 – śp. Alojzego Sowy

w niedzielę: 29 – śp. Rozalii Owsianik

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Magdalena Święch, Iwona Owsianik, Małgorzata Owsianik. O wykoszenie trawy na całym cmentarzu proszę Panów: Jan Gawłowski, Tomasz Gawłowski, Zbigniew Chomycz, Wiesław Karnas, Czesław Siekaniec, Leszek Korab, Zbigniew Święch, Robert Osękowski, Ryszard Osękowski, Krzysztof Wajda, Ignacy Suchowiecki, Zygmunt Stemberski; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba, Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Bończaka.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby kościoła parafialnego Pani Janinie Dybaś i Pani Monice Żaba.
  3.  Intencje mszalne:

– wtorek o 18.00: + Antoni, + Wiktoria, + Józef, + Józefa Mazurkiewicz

– intencja od Franciszki Prystasz

– środa o 18.00: + Maria, + Stanisław Gawłowscy

– czwartek o 18.00: + Ludwika, + Władysław Siekaniec – intencja od rodziny Fedorowiat

– piątek o 18.00: + Henryk Barniak w 7 rocznicę śmierci

– sobota o 15.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

– niedziela o 8.00: + Halina Antolak w 11 rocznicę śmierci

o 11.30: + Ludwika, + Władysław Siekaniec – intencja od rodziny Wołoszyn

– poniedziałek o 17.00: O potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla siostry Teresy

– sobota o 11.00: 1. Za parafian i ofiarodawców

1. + Anna Chomycz w 21 rocznicę śmierci
  2. + Jan, + Józefa Raczkowscy

– niedziela o 10.00: + Teresa Wyskiel

– sobota o 18.00: O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Pana Tadeusza

Potocznego – intencja od mieszkańców Cisowca

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia. Na ten czas przyjmijmy Boże błogosławieństwo.