1. W liturgii Kościoła czcimy w tym tygodniu: w poniedziałek – bł. Władysława z Gieleniowa, we wtorek – świętych Kosmy i Damiana, w środę – św. Wincentego a Paulo, w czwartek –                 św. Wacława, w piątek – świętych Archaniołów Michała, Gabriela    i Rafała, w sobotę –              św. Hieronima. W piątek Uroczystość odpustowa ku czci św. Michała Archanioła w Roztokach Dolnych. Uroczysta Msza Święta odpustowa o godz. 17.00. zapraszam do licznego udziału           w uroczystości odpustowej.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Różaniec będziemy odmawiać w niedziele po sumie, w dni powszednie po Mszy Świętej. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Za tydzień też dzieci z klasy III szkoły podstawowej przygotowujące się do              I Komunii Świętej otrzymają na sumie swoje różańce. Proszę o przybycie wszystkich dzieci         z rodzicami.
  3. W nawiązaniu do dzisiejszego Listu Metropolity Przemyskiego i my z naszej parafii dołączymy się do wielkiej modlitwy różańcowej na granicach całego kraju w sobotę – 7 października. Udamy się na tą modlitwę do Cisnej. Mamy załatwiony autokar. Proszę o zapisywanie się na tę ogólnopolska akcję modlitwy różańcowej. Wyjazd w sobotę sprzed kościoła o 9.30, powrót około godz. 16.30. W programie: spotkanie grup o 10.30, o 11.00 Eucharystia, o 12.00 – nabożeństwo eucharystyczne, o 14.00 rozpoczęcie odmawiania czterech części różańca w całej Polsce.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 17.00; w Cisowcu –   w sobotę  o 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę: w Mchawie – Elżbieta Bilanycz, Janina Ryznar i Irena Osękowska; w Roztokach Dolnych – Joanna Galant i Alicja Raczkowska.
  6. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:

w poniedziałek: 24 – Renaty i Witolda Mazurkiewicz

24 – Elżbiety i Krzysztofa Lubińskich

13 – Aliny i Kazimierza Raczkowskich

6 – Justyny i Tomasza Kawałek

6 – Małgorzaty Zawilińskiej i Pawła Cycoń

we wtorek: 2 – Iwony i Wojciecha Niemczyk

w środę: 14 – Beaty i Grzegorza Tyrpak

w sobotę: 38 – Grażyny i Antoniego Zięba

oraz rocznice śmierci:

we wtorek: 29 – śp. Anny Herbetko

w czwartek: 12 – śp. Jana Raczkowskiego

8 – śp. Alojzego Sowy

w sobotę: 28 – śp. Rozalii Owsianik

w niedzielę: 29 – śp. Jana Osękowskiego

6 – śp. Henryka Barniaka

– poniedziałek o 17.00: + Władysław Siekaniec – intencja od rodziny Lassak

– wtorek o 17.00: + Władysław Siekaniec – intencja od rodziny Lassak

– środa o 17.00: + Władysław Siekaniec – intencja od syna Czesława

– czwartek o 17.00: + Anna Siekaniec w 1 rocznicę śmierci – intencja od córki z rodziną

– niedziela o 8.00: + Janina Mendyk – intencja od rodziny Mamrot

o 11.30: + Henryk Barniak w 6 rocznicę śmierci

– piątek o 17.00: 1. Za parafian

2.   W intencji braci z Róż św. Michała Archanioła

3. + Alojzy Sowa w 8 rocznicę śmierci

– niedziela o 10.00: + Grzegorz Franczak

– sobota o 18.00: + Stefania, + Witold Ignatowscy

1. W sobotę odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Annę Kwiatanowska, która zmarła w wieku 71 lat. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
  1. Na zbliżający się tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.