1. Państwu Aleksandrze i Tadeuszowi Owsianik dziękuję za ufundowanie relikwiarzy św. Wojciecha i św. Katarzyny Aleksandryjskiej, które dzisiaj na sumie zostaną wprowadzone do naszego kościoła parafialnego.
  2. W tym tygodniu nadal trwa wizytacja kanoniczna w naszym dekanacie: w czwartek w Bezmiechowej, w piątek w Hoczwi.
  3. W środę Odpust ku czci św. Michała Archanioła w Roztokach Dolnych. Uroczystą Mszę Świętą o godz. 17.00 odprawi i kazanie wygłosi ksiądz wikariusz z Baligrodu.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 9.00.
  5. W piątek też rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Jak co roku  w kościele parafialnym dzieci przed nabożeństwem składają karteczki ze swoim imieniem i nazwiskiem, i będzie losowanie figurki Matki Bożej.
  6. W sobotę o 17.00 kolejne nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Na sumie dzieci z klasy III otrzymają swoje różańce. Proszę, aby z dziećmi przybyli na to spotkanie także rodzice.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i piątek o 16.00, w środę o 17.00; w Cisowcu  w sobotę o 15.00 z obrzędem sakramentu małżeństwa i o 16.00 Msza niedzielna.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Zofia Siekaniec, Eugenia Bończak, Małgorzata Kaczmar; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Pelc.

– poniedziałek o 17.00: + Piotr Skowroński – intencja od Ireny i Jana Ostaleckich

– wtorek o 17.00: + Bronisława Obrzut – intencja od Urszuli i Zygmunta Mazurkiewicz

– czwartek w Bezmiechowej: + Bronisława Obrzut – intencja od wnuczka Arkadiusza z rodziną

– piątek o 17.00: + Piotr Skowroński – intencja od Roberta i Kasi z dziećmi

– sobota o 17.00: W intencjach nowennowych i za parafian

– niedziela o 8.00:  + Bronisława Obrzut – intencja od Stanisławy Kilareckiej

o 11.30: + Henryk Barniak w rocznicę śmierci

– poniedziałek o 16.00: + Irena, + Kazimierz, + Grzegorz Sitko – intencja od Zbigniewa Sitko

– środa o 17.00: 1. Za parafian

2. W intencji Róż św. Michała Archanioła z Roztok

Dolnych i Mchawy

– piątek o 16.00: + Edward Karpiński – intencja od Nauczycieli i pracowników NSP w Mchawie

–  niedziela o 10.00: + Alojzy, + Kazimiera Sowa

– sobota o 15.00: W intencji nowożeńców Katarzyny i Marcina

o 16.00: + Janina, + Józef Jarema – intencja od córki Barbary z rodziną

11.Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.