1. Trwa miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych w niedziele po sumie i w dni powszednie po Mszy Świętej lub do odmawiania tej pięknej modlitwy w domu.
  2.  W tym tygodniu czcimy: we wtorek – św. Franciszka z Asyżu, w środę – św. Faustynę Kowalską,                           w piątek – NMP Różańcową.
  3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą.   W Roztokach Dolnych w środę i w piątek od 15.30.   Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w piątek w godzinach przedpołudniowych.
  4. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Na sumie dzieci z klasy III przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej otrzymają swoje różańce. Proszę, aby razem z dziećmi przybyli też rodzice.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: od wtorku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych: w środę i w piątek o 16.00 oraz w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 17.00.
  6.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa:                         w Mchawie – Edward Kuzio, Jan Siekaniec i Stanisław Siekaniec;                                                                           w Roztokach Dolnych – Zofia Syma i Alicja Choma.                                                                                                     O wykoszenie trawy na starej części cmentarza w Mchawie proszę Panów: Tadeusz Siekaniec, Bronisław Bończak, Józef Bończak, Zbigniew Pelc, Antoni Kochan, Ryszard Kochan, Bronisław Wołoszyn, Bronisław Szeliga, Robert Szeliga. O wykoszenie trawy między grobami i na nowej części cmentarza proszę Panów z Ochotniczej Straży Pożarnej.
  7. W tym tygodniu przypada:
    – w środę: 25 rocznica ślubu Doroty i Józefa Dereń
    – w piątek: 21 rocznica ślubu Elżbiety i Ryszarda Marczyk
    oraz:
    – w niedzielę: 22 rocznica śmierci śp. Marii Kochanowskiej
    – wtorek o 17.00: + Antoni Kochan
    – środa o 17.00: + Józef Długosz
    Roztoki D. w środę o 16.00: + Władysława Galant – intencja od córki Haliny z rodziną
    – czwartek o 17.00: + Bazyli, + Tadeusz Romaniszyn
    – piątek o 17.00: + Ewa Wołoszyn
    Roztoki Dolne w piątek o 16.00: O Boże błogosławieństwo z okazji 25-lecia małżeństwa dla Doroty i Józefa Dereń oraz dla ich dzieci
    – niedziela o 8.00: + Jan, + Zofia Mamrot
    o 11.30: + Władysław Podgórski – intencja od Panów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mchawie
    Roztoki D. o 10.00: + Zofia, + Michał Galant
  9. Serdecznie pozdrawiam solenizantów i jubilatów tygodnia, przekazując słowa najlepszych życzeń, wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia.