1. Dziś przeżywamy w Polsce po raz XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się”. Z tej racji zbiórka ofiar do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierające zdolnych uczniów  z ubogich rodzin.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Jana XXIII papieża, we wtorek – bł. Jana Beyzyma, w środę – bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek – św. Małgorzaty Marii Alacoque, w piątek – św. Teresy od Jezusa, w sobotę – św. Jadwigi Śląskiej.
  3. W czwartek przypada Dzień Nauczyciela – pamiętajmy w tym dniu w modlitwie o naszych nauczycielach, tych żyjących i o tych zmarłych.
  4. W sobotę przypada rocznica święceń biskupich Arcybiskupa Seniora Józefa Michalika oraz 22 rocznica śmierci ks. Prałata Tomasza Kościa. Dla Abpa Seniora prośmy w tym dniu Boga  o zdrowie i potrzebne łaski, a dla śp. ks. Tomasza o Boże miłosierdzie.
  5. W przyszłą niedzielę, 17 października byłby wyjazd z naszej parafii na film „Fatima” do kina Helios w Krośnie. Wyjazd o 13.45, powrót ok. 19.30. Koszt autokaru i biletu do kina od osoby – 45 zł. Zachęcam do zapisywania się do środy, bo w środę mam dać odpowiedź do kina, czy będzie wyjazd czy nie.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, wtorek, i  piątek o 16.00; w Cisowcu w sobotę o 17.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Kazimiera Kochan, Agnieszka Owsianik, Henryka Wołoszyn; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Syma.

– poniedziałek o 17.00: + Piotr Skowroński – intencja od siostry Anny Kinal

– wtorek o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od córki Krysi z mężem

– środa o 17.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– piątek o 17.00: + Piotr Skowroński – intencja od Stanisława Barańskiego z rodziną

– niedziela o 8.00:  + Kamilek Mazurkiewicz

o 11.30: + Piotr Skowroński – intencja od sąsiadów Wilczyńskich  i Władysława Kochanowskiego

– poniedziałek o 16.00: + Irena Sitko w 1 rocznicę śmierci

– wtorek o 16.00: + Edward Karpiński – intencja od Łucji i Stanisława Chomycz

• piątek o 16.00: + Edward Karpiński – intencja od Danuty i Zbigniewa Pelc

–  niedziela o 10.00: + Anna, + Dymitr Drabik

– sobota o 17.00: Za parafian

9.Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.