1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Modlimy się za misje na wszystkich kontynentach oraz wspieramy modlitwą i ofiarą misjonarzy, szczególnie pochodzących z naszej archidiecezji.
  2. Dzisiaj też przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.
  3. We wtorek wspominamy bł. Jana Wojciecha Balickiego, byłego Rektora naszego seminarium duchownego, w sobotę czcimy Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  4. Pod chórem na stoliku (w Roztokach na bocznym ołtarzu) wystawione są karteczki na „Wypominki”. Po wypisaniu imion zmarłych, proszę na karteczce zapisać dzień, w którym chcemy, żeby te karteczki zostały odczytane. Wpisujemy dni od poniedziałku do piątku. Za wszystkich zmarłych wypisanych na karteczkach będą odprawione wszystkie Msze Święte we wszystkich kościołach od 1 do 8 listopada włącznie.
  5. W przyszłą niedzielę Msze Święte według nowego czasu. Za tydzień też o godz. 13.00 wyjeżdżamy sprzed kościoła do kina HELIOS w Krośnie na film „Dwie Korony” o św. Maksymilianie Marii Kolbe. Koszt wyjazdu to 35 zł od osoby (bilet – 20 zł, za autokar – 15 zł).
  6. Z racji zbliżających się Świąt Wszystkich Świętych bardzo proszę o uporządkowanie cmentarza.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – od poniedziałku do piątku o 16.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła     proszę: w Mchawie – Ewa Ukleja, Elżbieta Obrzut, Janina Kochanowska; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska i Jolanta Łuczejko.
  9. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:

we wtorek: 30 – Małgorzaty i Czesława Gawłowskich

2 – Justyny i Marcina Olech

w środę: 31 – Grażyny i Stanisława Lassak

19 – Marty i Roberta Owsianik

w czwartek: 18 – Marii i Marka Janusz

w piątek: 33 – Janiny i Tadeusza Ryznar

16 – Sylwii i Zenona Gawłowskich

w sobotę: 28 – Łucji i Zenona Skowrońskich

oraz rocznice śmierci:

w niedzielę: 24 – śp. Tekli Kaczmar

– poniedziałek o 17.00: + Jan Hyleński – intencja od mamy

– wtorek o 17.00: + Jan Hyleński

– środa o 17.00: + Ewa, + Antoni Wołoszyn

– czwartek o 17.00: W intencji Frania Skowrońskiego z okazji 3 Urodzin – intencja od    babci            Grażyny i dziadka Stanisława

– piątek o 17.00: O Boże błogosławieństwo dla Sylwii i Zenona Gawłowskich z okazji 16 rocznicy ślubu oraz dla ich synów: Sebastiana i Szymona

– niedziela o 8.00: + Adolf Pikuła

o 11.30: + Józef Gawłowski

– poniedziałek o 16.00: + Anna Kwiatanowska – intencja od siostry Emilii z Baligrodu

– wtorek o 16.00: + Maria, + Michał Kaczmar

– środa o 16.00: + Anna Kwiatanowska – intencja od Małgorzaty i Grzegorza z dziećmi

– czwartek o 16.00: + Anna Kwiatanowska – intencja od Grzegorza Chomy z rodziną

– piątek o 16.00: + Anna Kwiatanowska – intencja od rodziny Petreckich z Bereżnicy

– niedziela o 10.00: + Zofia, + Michał Galant

1. Życzę dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na cały tydzień.