1. Dzisiaj można zakupić stroiki świąteczne wykonane przez rodziców dzieci z naszej szkoły. Pieniądze te będą przeznaczone dla dzieci uczące się w naszej szkole oraz na cele związane              z funkcjonowaniem naszej szkoły.
  2. W tym tygodniu przypada w poniedziałek wspomnienie NMP         z Guadelupe, we wtorek św. Łucji, w środę św. Jana od Krzyża.
  3. Od soboty przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Narodzenia Pańskiego.
  4. W sobotę w naszej parafii spowiedź adwentowa: w Mchawie od 10.30 do 12.00 i w Roztokach Dolnych od 11.00 do 12.00.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i środę    o 16.00; w Cisowcu – we wtorek o 16.00 i w sobotę o 17.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Małgorzata Owsianik, Iwona Owsianik, Justyna Pelc; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Stanisława Chomycz.

– poniedziałek o 17.00: + Józefa Skowrońska – intencja od rodziny Weremińskich

– wtorek o 17.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– środa o 17.00: + Antonina Kowalczyk – intencja od syna Wiesława z żoną

– czwartek o 17.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Jolanty i Lucjana Kinal

– piątek o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od Teresy i Józefa Sadlej z rodziną

– niedziela o 8.00: + Kamilek Mazurkiewicz

o 11.30: + Barbara, + Władysław Skowrońscy – intencja od córki Zofii z rodziną

– poniedziałek o 16.00: + Michał Kaczmar – intencja od Genowefy i Stanisława Kinal ze Stężnicy

– środa o 16.00: + Emil Kaczmar

– niedziela o 10.00: + Grzegorz Sitko – intencja od Iwony i Stanisława Owsianik

– wtorek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od Wioletty i Mateusza Strzemeckich

– sobota o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od chrześnicy Barbary z rodziną

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i owocnego przeżywania czasu Adwentu.