1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej: w Cisowcu w piątek o 15.00;     w Roztokach Dolnych w piątek o 16.30; w Mchawie w piątek o 18.00.
  2. Gorzkie Żale: w Mchawie po sumie; w Roztokach Dolnych po Mszy Świętej o 10.00; w Cisowcu w sobotę przed Mszą Świętą.
  3. Za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  4. W tym tygodniu rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne. Nauki rekolekcyjne będzie głosił ks. Maciej Małek, wikariusz z Baligrodu. W Mchawie nauki rekolekcyjne będą głoszone w piątek i sobotę o 18.00 oraz w niedzielę o 8.00 i 11.30. W Roztokach Dolnych – w piątek i sobotę o 16.30 oraz  w niedzielę o 10.00. W Cisowcu – w piątek i sobotę o 15.00. W czasie rekolekcji będzie zbierana taca na pokrycie kosztów rekolekcji.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o 17.00, w piątek i sobotę o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 16.00, w piątek i sobotę o 16.30; w Cisowcu –  we wtorek o 16.00, w piątek i w sobotę o 15.00.
  6. W czwartek przypada Narodowy Dzień Życia, a w piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia. W sobotę zaś przypada wspomnienie Świętego Łotra – patrona archidiecezji przemyskiej.
  7. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na letni – o 2.00 w nocy przesuwamy wskazówki zegara na 3.00.
  8. W zakrystii są do nabycia paschaliki w cenie 10 zł., proszę też o ofiary do skrzynki pod chórem na kwiaty do Bożego Grobu.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Maria Pietrów, Barbara Herbetko, Alina Pastuszak; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Dariusza Sawka.

– poniedziałek o 17.00: + Ryszard, + Katarzyna, + Piotr Podgórscy

– wtorek o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od Pawła Zabawskiego z żoną i dziećmi

– środa o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od wnuka Damiana z Klaudią

– czwartek o 17.00: + Katarzyna Pelc – intencja od córki Janiny z rodziną