1. Dzisiejszą Niedzielą Misyjną rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny.
  2. Jutro wspomnienie liturgiczne bł. Ks. Jana Wojciecha Balickiego, byłego Rektora Przemyskiego Seminarium Duchownego. W piątek święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Proszę uporządkować groby na cmentarzu. Pod chórem wystawione są karteczki wypominkowe.
  4. Z soboty na niedzielę zmiana czasu letniego na zimowy, czyli o 3.00 w nocy cofamy wskazówki zegarów na 2.00.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, środę      i piątek o 16.00; w Cisowcu –  we wtorek i w czwartek o 16.00 oraz w sobotę o 17.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Renata Mazurkiewicz, Monika Żaba, Elżbieta Osękowska; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Mirosława Skibę.

– poniedziałek o 17.00: + Antonina Kowalczyk – intencja od Marka Wronowskiego z Wołkowyi

– wtorek o 17.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Moniki i Leszka Zaremba

– środa o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od Czesławy i Bogdana Drzazga

– czwartek o 17.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Sylwii i Zenona Gawłowskich z okazji 21 rocznicy ślubu

– piątek o 17.00: + Tadeusz Potoczny

– niedziela o 8.00: + Wanda Mycio – intencja od Janiny i Tadeusza Ryznar

o 11.30: + Małgorzata Worona – intencja od Henryki i Grzegorza Worona

– poniedziałek o 16.00: + Michał Kaczmar – intencja od Bronisławy i Leopolda Wojtowicz

– środa o 16.00: + Michał Kaczmar – intencja od Teresy i Bronisława Siekaniec

– piątek o 16.00: + Michał Kaczmar – intencja od rodziny Wołoszyn

– niedziela o 10.00: + Mikołaj Pietrów – intencja od Genowefy i Tomasza Kaczmar

– wtorek o 16.00: + Ryszard Kowalski – intencja od rodziny Masłyk z Cisowca

– czwartek o 16.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Anety i Krzysztofa Janusz

– sobota o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Ewy i Czesława Osękowskich

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.