1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla róż na ten miesiąc to: O życie wieczne dla naszych bliskich zmarłych, zwłaszcza tych, którzy odeszli do Pana w tym roku oraz: Za Bliski Wschód, gdzie różne wspólnoty religijne dzielą tę samą przestrzeń życiową, aby wśród nich zapanował duch dialogu, spotkania i pojednanie.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Karola Boromeusza; w sobotę zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.
  3. Wypominki będą wyczytywane: w Mchawie od jutra w dni powszednie do końca listopada; w Roztokach Dolnych w niedziele przed Mszą Świętą i dni powszednie po Mszy Świętej do końca listopada; w Cisowcu we wszystkie soboty listopada.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 16.00, w sobotę o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, wtorek i czwartek o 15.00; w Cisowcu  w sobotę o 16.00.
  5. Rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 23 – śp. Jana Symy

– we wtorek: 18 – śp. Rozalii Wołoszyn

– w sobotę: 20 – śp. Rozalii Pelc

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Barbara Herbetko, Alina Pastuszak, Katarzyna Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Roberta Pietrów.

– poniedziałek o 16.00: Za zmarłych wspomnianych w wypominkach

– wtorek o 16.00: Za zmarłych wspomnianych w wypominkach

– środa o 16.00: Za zmarłych wspomnianych w wypominkach

– czwartek o 16.00: Za zmarłych wspomnianych w wypominkach

– piątek o 16.00: + Jan, + Władysław Owsianik

– sobota o 17.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: + Władysław Osękowski

o 11.30: + Stanisława, + Michał, + Aniela, + Ewa Wozderewicz

– poniedziałek o 15.00: + Zofia, + Tadeusz, + Jan, + Józef Lenartowicz

+ Stanisława, + Stanisław Puchała

– wtorek 15.00: Za zmarłych wspomnianych w wypominkach

– czwartek o 15.00: Za zmarłych wspomnianych w wypominkach

– niedziela o 10.00: + Zofia Marczyk w 1 rocznicę śmierci

– sobota o 16.00: Za zmarłych wspomnianych w wypominkach

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.