1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc są następujące: Aby chrześcijanie w Azji, dając świadectwo Ewangelii swoimi słowami i czynami, przyczyniali się do dialogu, pokoju i wzajemnego zrozumienia, zwłaszcza z wyznawcami innych religii oraz: Za konających, a zwłaszcza za konających w grzechach śmiertelnych oraz tych, którzy zamierzają się targnąć na swoje życie.
  2. Zachęcam do codziennej modlitwy za zmarłych w domu lub w kościele. Po Mszy Świętej modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia za dusze zmarłych.
  3. W sobotę przypada 99 Rocznica Odzyskania Niepodległości. Zapraszam w tym dniu na Mszę Świętą do kościoła parafialnego w intencji naszej Ojczyzny na godzinę 10.00. Zawieśmy w tym dniu flagi narodowe na naszych domach.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00, w sobotę o 10.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o 16.00;  w Cisowcu –                     w sobotę o 17.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła  proszę: w Mchawie – Monika Zaremba, Dorota Próżniak, Małgorzata Barańska, Krystyna Wilczyńska; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak i Anna Bończak.
  6. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice śmierci:

w czwartek: 18 – śp. Rozalii Pelc

w sobotę: 22 – śp. Antoniego Urbana

– poniedziałek o 17.00: Za zmarłych

– wtorek o 17.00: Za zmarłych

– środa o 17.00: Za zmarłych

– czwartek o 17.00: + Arek Siekaniec

– piątek o 17.00: + Władysław Bielas, + Mieczysław Konowalik

– sobota o 10.00: Za Ojczyznę

– niedziela o 8.00: + Aleksandra Bar, + Teodora, + Władysław Przybyłowscy

o 11.30: + Antoni Urban, Krystyna Rachwał

– poniedziałek o 16.00: Za zmarłych

– wtorek o 16.00: Za zmarłych

– środa o 16.00: Za zmarłych

– piątek o 16.00: + Anna Kwiatanowska – intencja od córki Katarzyny z rodziną

– niedziela o 10.00: + Zofia, + Michał Galant

– w sobotę o 17.00: Za zmarłych

1. Życzę dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na cały tydzień.