1. Dziś przeżywamy w naszej parafii uroczyste wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II. Od grudnia będziemy w każdą pierwszą sobotę miesiąca w sposób szczególny czcili naszego Wielkiego Papieża. Od października do marca o godz. 18.00, a od kwietnia do września o godz. 19.00 będzie zawsze 30-to minutowa adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami i odczytaniem próśb do św. Jana Pawła II, a następnie Msza Święta o św. Janie Pawle II. Msza Święta będzie zawsze odprawiana w intencjach wypisanych przez nas na karteczkach, które będziemy składali przed nabożeństwem w zakrystii.
  2.  Za pół roku, dokładnie 13 maja rozpoczniemy w naszej parafii misje parafialne, które nas przygotują do świętowania jubileuszu 30-lecia parafii. Dlatego dziś księdzu misjonarzowi – ks. Zenonowi bardzo dziękujemy za wprowadzenie nas w atmosferę misji parafialnych i zapraszamy za pół roku.
  3.  W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W tym dniu po każdej Mszy Świętej przed Najświętszym Sakramentem odmówimy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Przygotowując się do tego Aktu w kościele parafialnym odprawimy Triduum przed uroczystością Chrystusa Króla – w środę, czwartek i piątek.
  4.  W przyszłą niedzielę zakończy się w Kościele jubileuszowy Rok Święty Miłosierdzia.
  5. W poniedziałek przypada 202 Rocznica Urodzin Patrona naszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej – bł. Edmunda Bojanowskiego. Dlatego w tym dniu wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami udadzą się do Starej Wsi, do klasztoru Sióstr Służebniczek, aby tam uczcić swego Patrona. Wyjazd sprzed szkoły rano o 8.15. Przewidywany powrót około godz. 14.30-15.00. Tam będzie Msza Święta, zwiedzanie Sali misyjnej i klasztoru oraz gorący posiłek. W poniedziałek też Kongregacja Rejonowa w Sanoku. Dlatego Mszy Świętej w kościele jutro nie będzie.
  6.  W sobotę udajemy się na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 4.00. Tam w programie będzie wspólna Msza Święta, wspólne zwiedzanie skarbca, potem czas wolny na indywidualną modlitwę, zakup pamiątek i spożycie posiłku, a o godz. 15.00 wspólna Droga Krzyżowa na wałach i powrót do Mchawy.
  7. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w wtorek – św. Alberta Wielkiego; w środę – MB Ostrobramską; w czwartek – św. Elżbietę Węgierską; w piątek – bł. Karolinę Kózkównę; w sobotę – bł. Salomeę.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: od wtorku do piątku o 16.00; w Roztokach Dolnych: od wtorku do piątku o 15.00 oraz w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę, 26 listopada, o 17.00.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Czesław Siekaniec, Bożena Pelc, Leszek Korab; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa i Elżbieta Lubińska. Pani Janinie Dybaś bardzo dziękuję za ofiarę na ogrzewanie kościoła.
  10.  W tym tygodniu przypada:
    – w poniedziałek: 24 rocznica ślubu Bogumiły i Zbigniewa Pelc
    o 11.30: + Bożena Sitko – intencja od córki Beaty z rodziną
    Roztoki D. o 10.00: + Helena Borgosz – intencja od Małgorzaty Raczkowskiej
  12.  Pragnę przekazać słowa serdecznych życzeń dla wszystkich
    solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia, a wszystkim
    parafianom miłej niedzieli i dobrego tygodnia..