1. Rozpoczynamy ostatni tydzień Adwentu. Jeśli ktoś nie skorzystał jeszcze ze spowiedzi, to będzie okazja w piątek od 16.00 do 17.00 w kościele parafialnym. Chorych z posługą sakramentalną też odwiedzę w piątek od godziny 9.30.
  2. W piątek przypada rocznica święceń biskupich naszego metropolity abpa Adama Szala.
  3. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. W tym dniu zachowujemy post. Wieczorem zasiadamy do wieczerzy wigilijnej. Pamiętajmy o modlitwie, przeczytaniu fragmentu Ewangelii o Narodzeniu Jezusa i o śpiewie kolęd. Pasterka w Cisowcu o 21.00, w Roztokach Dolnych o 22.30 i w Mchawie o północy.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Święte w Mchawie o 8.00 i 11.30, w Roztokach Dolnych o 10.00. W tym dniu można zyskać odpust zupełny za uczestnictwo przez radio i telewizję w błogosławieństwie papieskim Urbi et Orbi.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i wtorek o 18.00, w środę i piątek o 17.00 oraz w sobotę o 9.00; w Roztokach Dolnych – w sobotę o 22.30; w Cisowcu –w sobotę o 21.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu i przygotowanie szopki oraz ubranie choinek w czwartek na godz. 16.00 zapraszam Panie: w Mchawie – Helena Osękowska, Bernadeta Osękowska, Iwona Turkosz, Renata Wajda, Bogusława Mycio, Agata Stemberska, Bożena Stemberska. Proszę też o przybycie Panów z tych rodzin i o załatwienie siana do szopki; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko, Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Stefana Kaczmar.

– poniedziałek o 18.00: + Józefa Skowrońska – intencja od rodziny Szatkowskich

– wtorek o 18.00: + Antonina Kowalczyk – intencja od swatowej Wandy z rodziną

– środa o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od wnuków Karoliny, Justyny i Dawida

– piątek o 17.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Urszuli i Zygmunta Mazurkiewicz

– sobota o 9.00: + Ewa, + Antoni Wołoszyn

o 24.00: Za parafian

– niedziela o 8.00: + Leokadia, + Mirosław Biel

o 11.30: + Wanda Mycio – intencja od Małgorzaty i Edwarda Polańskich

– sobota o 22.30: + Mikołaj Pietrów – intencja od Marii i Piotra Banach ze Starej Wsi

– niedziela o 10.00: + Antoni Bończak w 8 rocznicę śmierci

– sobota o 21.00: + Stefan Masłyk – intencja od siostry Haliny z Radkiem

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego oraz owocnego przygotowania się do Świąt Narodzenia Pańskiego.