1. W tym tygodniu będzie tylko jedna droga krzyżowa dla całej parafii  w Mchawie w piątek o 16.30. Rozpocznie się ona Mszą Świętą i stacje drogi krzyżowej będą: I – koło krzyża misyjnego, II – koło krzyża przy wjeździe do kościoła, III – koło Państwa Janas, IV – koło Państwa Zawilińskich, V – koło Państwa H. i L. Mazurkiewicz, VI – koło Państwa Grażyny i Antoniego Zięba, VII – koło Państwa Drzazga, VIII – koło Pani Eufrozyny, IX – koło Państwa A. i T. Owsianik, X – koło Państwa I. i M. Osękowskich, XI – koło Pana Józefa Zaremby, XII – koło Państwa Moniki i Leszka Zaremby, XIII  – koło Państwa Próżniak i XIV – na drodze prowadzącej do Państwa W. i Wł. Mazurkiewicz. Proszę o przygotowanie krzyży w tych miejscach jak w ubiegłym roku.
  2. Gorzkie Żale w Cisowcu w sobotę o 15.40, w Roztokach Dolnych    w niedzielę po Mszy Świętej i w Mchawie w niedzielę po sumie.
  3. Pod chórem znajduje się skrzynka, do której można składać dowolne ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku 17.00, w piątek o 16.30;    w Roztokach Dolnych –  w poniedziałek, wtorek i środę o 16.00; w Cisowcu – w czwartek   o 16.00 i w sobotę o 16.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Katarzyna Gawłowska, Barbara Koza, Elżbieta Chomycz; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Krzysztofa Lubińskiego.

– poniedziałek o 17.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Anny i Daniela Trześniowskich

– wtorek o 17.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od siostry Anieli

– środa o 17.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– czwartek o 17.00: + Krystyna Rachwał, + Jan, + Władysław

– piątek o 16.30: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Marii i Jakuba Trześniowskich

– niedziela o 8.00: + Kamilek Mazurkiewicz

o 11.30: + Anna Wronowska

– poniedziałek o 16.00: + Jan Kaczmar – intencja od Józefy i Bronisława Wołoszyn

– wtorek o 16.00: + Jan Kaczmar – intencja od Edyty i Krzysztofa z Sanoka

– środa o 16.00: + Jan Kaczmar – intencja od Józefa Pelc z rodziną

– niedziela o 10.00: + Jan Kaczmar – intencja od Maryli i Zygmunta Szybowskich

– czwartek o 16.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Firmy SFS z Poznania

– sobota o 16.00: Za parafian

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli, opieki Bożej w nowym tygodniu oraz owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu.