1. Dziś po sumie na plebanii dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej mają spotkanie z panią, która będzie szyła stroje komunijne.
  2. W czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. W tym dniu poświęcenie gromnic. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte w tym dniu w Mchawie o 9.00 i 17.00, w Roztokach Dolnych o 16.00. Na Mszy Świętej o 9.00 dzieci z naszej szkoły podstawowej będą śpiewały kolędy.
  3.  W piątek wspomnienie św. Błażeja. W tym dniu będą błogosławione jabłka. Jest to też pierwszy piątek miesiąca. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 10.00.
  4. W niedzielę za tydzień – adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. W tym dniu z racji wspomnienia św. Agaty – błogosławieństwo chleba, wody i soli.
  5.  W sobotę kolejne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. O godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z odczytaniem próśb i podziękowań, Msza Święta i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.
  6.  Msze Święte w tym tygodniu będą: w Mchawie – w poniedziałek i wtorek o 17.00, w czwartek o 9.00 i 17.00, w piątek o 17.00, w sobotę o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek o 16.00 oraz w niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w środę i w sobotę o 17.00.
  7. Bóg zapłać za ofiarę na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Magdalena i Rafał Baryła, Marzena i Janusz Maciosz, Beata i Jan Siekaniec, Zofia i Tadeusz Siekaniec, Bogusława i Ryszard Mycio.
  8.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O rozebranie szopki i choinek oraz posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Janusz Maciosz, Jerzy Gaber, Rafał Baryła i Radosław Gawłowski; w Roztokach Dolnych – Dorota Żmuda, Dorota Dereń, Anna Kwiatanowska.
  9. W tym tygodniu przypada:
    – w poniedziałek: 24 rocznica ślubu Anny i Stanisława Janusz
    oraz:
    – w poniedziałek: 5 rocznica śmierci śp. Zofii Galant
    3 rocznica śmierci śp. Jadwigi Karpińskiej
    – w środę: 28 rocznica śmierci śp. Anny Romaniszyn
    – w niedzielę: 20 rocznica śmierci śp. Katarzyny Osękowskiej
    – poniedziałek o 17.00: + Jadwiga Karpińska w 3 rocznicę śmierci
    Roztoki D. o 16.00: + Maria Raczkowska – intencja od Róży MBNP
    – wtorek o 17.00: + Grzegorz Sitko – intencja od Iwony i Stanisława Owsianik
    Roztoki D. o 16.00: + Zofia, + Michał Galant
    Roztoki D. w środę o 16.00: + Władysława Galant – intencja od Alicji i Grzegorza Choma
    Cisowiec w środę o 17.00: Za parafian
    – czwartek o 9.00: + Bronisława Kochanowska
    o 17.00: + Stefan, + Ludwika Drzał,+ Czesław, + Wanda Jaworscy
    Roztoki D. o 16.00: + Maria Raczkowska – intencja od córki Stanisławy z rodziną
    – piątek o 17.00: + Grzegorz Sitko – intencja od Iwony i Stanisława Owsianik
    Roztoki D. o 16.00: + Maria Raczkowska – intencja od synów Bronisława i Kazimierza z rodziną
    sobota o 18.00: W intencjach napisanych na karteczkach
    Cisowiec o 17.00: + Ks. Prałat Tomasz Zięba
    – niedziela o 8.00: Za parafian
    o 11.30: + Anna Siekaniec – intencja od Panów z OSP w Mchawie
    Roztoki D. o 10.00: + Władysława Galant – intencja od rodziny Dziubak
  11. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia.