1. W poniedziałek przypada 6 rocznica święceń biskupich księdza Bpa Stanisława Jamrozka, we wtorek 3 rocznica ingresu księdza Abpa Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu.
  2. W czwartek młodzież naszej parafii z III klasy gimnazjum i z VIII klasy szkoły podstawowej przyjmie sakrament bierzmowania w Baligrodzie o 16.00 z rąk Księdza Biskupa Stanisława Jamrozka.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o 17.00, w Cisowcu – w sobotę  o 18.00.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Kamil Bończak z Kielczawy i Katarzyna Pleśniarska z Rudnika nad Sanem – zapowiedź II oraz: Łukasz Grzegorz Chomycz z Roztok Dolnych  i Ewelina Maria Ślęzak z Wysokiej Głogowskiej – zapowiedź I.
  5. Rocznice śmierci:

w środę: 31 – śp. Józefa Stemberskiego

w czwartek: 30 – śp. Marii Sydoryk

w piątek: 26 – śp. Pawła Symy

w sobotę: 10 – śp. Józefa Osękowskiego

1. O posprzątanie kościoła proszę: w Mchawie – Renata Suchowiecka, Bogusława Mycio, Agata Stemberska, Bożena Stemberska; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak.          O posługę kościelnego proszę pana Roberta Pietrów.
  2. O wykoszenie trawy na całym cmentarzu w Mchawie proszę Panów: Robert Szeliga, Bronisław Szeliga, Marian Podgórski, Wojciech Gawłowski, Grzegorz Worona, Waldemar Stach, Józef Mamrot, Bronisław Barański, Józef Zabawski, Czesław Gawłowski, Jerzy Gaber, Janusz Maciosz, Rafał Baryła, Jan Baryła, Radosław Gawłowski.
  3.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Stanisława Osękowska – intencja od rodziny Wojtoni

– wtorek o 18.00: + Dariusz, + Eugeniusz, + Julian Gawłowscy

– środa o 18.00: + Artur Mycio – intencja od Rodziców

– czwartek o 18.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– piątek o 18.00: + Stanisława Osękowska – intencja od rodziny Wojtoni

– niedziela o 8.00: + Zofia, + Tadeusz Kaleta – intencja od rodziny Nicko

o 11.30: + Weronika Wilk, + Rozalia Owsianik

– poniedziałek o 17.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– wtorek o 17.00:  + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– środa o 17.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– piątek o 17.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– niedziela o10.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– sobota o 18.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.