1. Zgodnie z tradycją od dzisiejszej niedzieli zasłonięte są krzyże w kościele do liturgii Wielkiego Piątku. Dlatego dzisiejsza niedziela nosi nazwę „Czarnej Niedzieli”.
  2. Droga krzyżowa w Cisowcu w czwartek o 17.30, w Roztokach Dolnych w piątek o 16.00 i w Mchawie w piątek o 17.30. Gorzkie Żale w Cisowcu w sobotę o 16.40, w Roztokach Dolnych w niedzielę po Mszy Świętej, w Mchawie w odśpiewamy Gorzkie Żale podczas sumy.
  3. We wtorek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. W tym dniu odpust w Nowosiółkach – suma o 11.00. Jest to dzień imienin abpa seniora Józefa Michalika, który 19 kwietnia będzie w naszej parafii na peregrynacji obrazu NSPJ i udzieli  wówczas sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej szkoły. Abp Józefa i wszystkich solenizantów otoczmy naszą modlitwą.
  4. W sobotę w naszej parafii spowiedź wielkanocna: w Mchawie od 10.30 do 12.00, w Roztokach Dolnych od 11.00 do 12.00.
  5. Najbliższa niedziela to Niedziela Męki Pańskiej – Niedziela Palmowa. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie palm, a przed sumą procesja z palmami wokół kościoła.
  6. Pod chórem znajduje się skrzynka, do której można składać dowolne ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w środę o 18.00 i w piątek o 17.30; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i  wtorek o 17.00, w piątek o 16.00; w Cisowcu – w czwartek o 17.30 i w sobotę o 17.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Henryka Karnas, Bożena Pelc, Natalia Korab; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Dereń.

– środa o 18.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Kazimierza Sitko

– piątek o 17.30: + Jan Kaczmar w 1 rocznicę śmierci

– niedziela o 8.00: + Lucyna Borowy – intencja od Szczepana Borowy z rodziną

o 11.30: + Stanisław Siekaniec – intencja od siostry Marii z Wiesławem

– poniedziałek o 17.00: + Jan Kaczmar – intencja od Zygmunta Stemberskiego z żoną

– wtorek o 17.00: + Józef Sawka

– piątek o 16.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Anny i Antoniego Pietrów

– niedziela o 10.00: Za parafian

– czwartek o 17.30: + Krystyna, + Henryk Burczak

– sobota o 17.00: + Jadwiga, + Edward Karpińscy

10. Wszystkim życzę miłej niedzieli, opieki Bożej w nowym tygodniu oraz dobrze przeżytej spowiedzi wielkanocnej.