1. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Droga Krzyżowa w tym tygodniu dla całej parafii będzie w piątek w Mchawie o godz. 16.30.Gorzkie Żale w Mchawie w niedzielę w czasie sumy, w Roztokach Dolnych w niedzielę po Mszy Świętej, w Cisowcu w sobotę przed Mszą Świętą.
  2. Jutro Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. To dzień szczególnej modlitwy za ojców. Jest to także dzień imienin abpa seniora Józefa Michalika oraz Ojca Świętego Seniora Benedykta XVI. Solenizantów polecajmy w modlitwie. W tym też dniu odpust w Zahoczewiu – suma o godz. 12.00.
  3. W piątek, sobotę i niedzielę będzie się odbywać spotkanie młodzieży archidiecezji przemyskiej w Radymnie.
  4. W najbliższą sobotę, 24 marca, w naszej parafii spowiedź przedświąteczna: w Mchawie od 10.00 do 12.00, w Roztokach Dolnych od 11.00 do 12.00.
  5. W zakrystii są do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne w cenie 7 zł.
  6. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej czyli Niedzielą Palmową. Obrzęd poświęcenia palm na każdej Mszy Świętej.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie –w piątek o 16.30; w Cisowcu w sobotę o 17.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła  w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Agnieszka Owsianik, Józefa Wołoszyn, Henryka Wołoszyn; w Roztokach Dolnych – Ewa Kaczmar i Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Kaczmara.
  9. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Bogusława i Ryszard Mycio, Elżbieta i Zbigniew Chomycz, Katarzyna i Tomasz Gawłowscy, Marian Podgórski, Rafał Baryła.
  10. Rocznice śmierci:

– w czwartek: 6 – śp. Eugeniusza Gawłowskiego

– w piątek: 24 – śp. Łukasza i Janusza Syma

– w sobotę: 21 – śp. Władysława Pelca

1.  Intencje mszalne:

– piątek o 16.30: + Katarzyna Pietrów – intencja od Henryki i Krzysztofa Wołoszyn

– niedziela o 8.00: + Zofia, + Michał Osękowscy, + Katarzyna Podgórska

o 11.30: + Katarzyna Pietrów – intencja od Róży św. Floriana

– niedziela o 10.00: + Rozalia, + Michał, + Kazimierz Kaczmar

– sobota o 17.00: + Za parafian

1. Złożyliśmy nasze życie przed Panem i oddaliśmy Mu cześć. Jego moc napełniła nasze serca, byśmy mogli w codzienności iść drogą Ewangelii. Niech każdy dzień tego tygodnia będzie wyrazem naszej wiernej służby Panu Bogu. Niech towarzyszy nam rozważanie Męki naszego Pana.