1.  Dziś przypada 3 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Ojca Świętego Franciszka.
  2. Zakończyły się też rekolekcje szkolne. Bardzo dziękuję rodzicom za wysłanie dzieci na spotkania rekolekcyjne. Także podziękowania kieruję tym wszystkim, którzy podrzucili na plebanię ciasto czy inne produkty oraz wszystkim, którzy złożyli ofiarę na tacę. Dziękuję też Paniom przygotowującym posiłki dla mnie i Rekolekcjonisty.
  3. W sobotę przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. To dzień szczególnej modlitwy za ojców. Jest to także dzień imienin ks. abpa Józefa Michalika oraz Ojca Świętego Seniora Benedykta XVI. Ich i wszystkich solenizantów tego dnia polecamy Bogu w naszych modlitwach. W tym dniu odpust ku czci św. Józefa w Nowosiółkach. Suma odpustowa o godz. 11.00.
  4.  Również w najbliższą sobotę SPOWIEDŹ WIELKANOCNA w naszej parafii od 9.00 do 11.00, w Roztokach Dolnych od 10.00 do 11.00.
  5. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej czyli Niedzielą Palmową. Obrzęd poświęcenia palm na wszystkich Mszach Świętych. Za tydzień zbiórka ofiar do puszki na przygotowanie Światowych Dni Młodzieży.
  6.  W zakrystii są do nabycia paschaliki i baranki wielkanocne w cenie 7 i 5 zł.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: we wtorek i środę o godz. 17.00, w piątek o godz. 17.15. Po Mszy Świętej w piątek Droga Krzyżowa w terenie – z kościoła w kierunku Mchawki; w Roztokach Dolnych: w piątek o 16.00 i w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 17.00.
  8.  Dziękuję za ofiary na ogrzewanie kościoła, które złożyli Państwo: Joanna i Bogusław Urban, Katarzyna i Tomasz Gawłowscy, Marta i Robert Owsianik. Bóg zapłać !
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Małgorzata Owsianik, Stanisław Owsianik i Ryszard Osękowski; w Roztokach Dolnych – Czesława Kaczmar i Anna Kaczmar.
  10. W tym tygodniu przypada:
    – w poniedziałek: 23 rocznica śmierci śp. Katarzyny Stemberskiej
    – we wtorek: 25 rocznica śmierci śp. Wiesława Stemberskiego
    9 rocznica śmierci śp. Kazimierza Owsianik
    6 rocznica śmierci śp. Krystyny Rachwał
    – w środę: 27 rocznica śmierci śp. Heleny Opar
  11.  Intencje mszalne:
    – wtorek o 17.00: O szczęśliwą operację
    – środa o 17.00: + Kamilek Mazurkiewicz
    – piątek o 17.15: + Józef Mazurkiewicz
    Roztoki Dolne o 16.00: + Michał Galant – intencja od pracowników
    Ośrodka Zdrowia w Baligrodzie
    – sobota w Cisowcu o 17.00: Za parafian
    – niedziela o 8.00: + Józef Ziemba, + Rozalia, + Piotr, + Jan Miśko
    o 11.30: O Boże błogosławieństwo dla Ryszarda
    Osękowskiego z okazji 50 Urodzin
    Roztoki D. o 10.00: + Rozalia, + Katarzyna, + Dymitr Kaczmar
  12.  W tym tygodniu odszedł do Domu Pana śp. Michał Stemberski.
    Polecajmy go Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…