1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc są następujące: Aby ci, którzy sprawują jakąkolwiek władzę, nie pozwolili, by rządziła nimi korupcja oraz: O zdrowie dla chorych, ulgę dla cierpiących i dobrą śmierć dla konających.
  2. Za tydzień przypada Światowy Dzień Chorego. Modlimy się za chorych i cierpiących. Za tydzień też po sumie krótkie nabożeństwo za Ojczyznę.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie –w przyszłą niedzielę o 8.00 i 11.30; w Roztokach Dolnych –w niedzielę o 10.00; w Cisowcu w sobotę o 17.00.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Teresa Osękowska, Bernadeta Osękowska i Helena Osękowska; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar i Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Grzegorza Chomę.
  5. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Marek Wichryk, Robert Bilanycz, Józefa i Piotr Skowrońscy, Beata i Jan Siekaniec, Katarzyna                  i Tomasz Gawłowscy, Grzegorz Głowa, Artur Antolak, Aniela Chomycz, Ignacy Suchowiecki, Krzysztof Wajda, Eufrozyna Ziemba, Bronisława i Stanisław Siekaniec, Elżbieta i Józef Pelc, Marta i Robert Owsianik, Małgorzata i Grzegorz Urban, Anna i Zdzisław Herbetko, Dariusz Miller, Bernadeta i Zdzisław Pelc, Stanisława i Jerzy Gaber, Józef Skowroński, Tadeusz Owsianik, Wanda i Władysław Mazurkiewicz.
  6. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:

– we wtorek: 8 – Elżbiety i Mirosława Skiba

– w środę: 42 – Halina i Ryszard Kowalscy

– w czwartek: 50 – Józefa i Bronisław Wołoszyn

– w sobotę: 22 – Agata i Grzegorz Stemberscy

– w niedzielę: 56 – Jadwiga i Józef Zaremba

oraz rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 21 – śp. Katarzyny Osękowskiej

– we wtorek: 16 – śp. Anny Dacko

– w czwartek: 5 – śp. Katarzyny Stach

– w piątek: 16 – śp. Tomasza Zabawskiego

– w sobotę: 2 – śp. Michała Galanta