1. Dziś Dzień Matki. Każdy z nas wie, że najwięcej zawdzięcza swojej matce. Polecajmy dziś Bogu wszystkie matki, te żyjące i te zmarłe.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Modlitw o Urodzaje. W tych dniach będziemy się modlili przy krzyżu misyjnym o urodzaje i błogosławieństwo dla pracy rolników.
  3. W piątek zakończenie nabożeństw majowych i początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. W sobotę w kościele parafialnym o 18.00 nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz zmiana tajemnic różańcowych. W tym też dniu w naszej archidiecezji święcenia diakonatu.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o 17.00, w Cisowcu – w sobotę  o 17.00.
  7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Kamil Bończak z Kielczawy i Katarzyna Pleśniarska z Rudnika nad Sanem – zapowiedź III;                   Łukasz Grzegorz Chomycz z Roztok Dolnych i Ewelina Maria Ślęzak z Wysokiej Głogowskiej – zapowiedź II;

Jakub Stanisław Ostalecki z Baligrodu i Jolanta Agnieszka Kusiak z Kielczawy – zapowiedź I.

1. Rocznice śmierci:

w środę: 27 – śp. Jadwigi Zaremba

w czwartek: 27 – śp. Stanisława Dybasia

w piątek: 6 – śp. Józefa Gawłowskiego

w sobotę: 28 – śp. Michała Raczkowskiego

19 – śp. Kazimierza Sitko

1. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Zofia Siekaniec, Eugenia Bończak, Jolanta Skorupska; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Kazimierza Raczkowskiego.

– poniedziałek o 18.00: + Stanisława Osękowska – intencja od rodziny Wojtoni

– wtorek o 18.00: + Artur Mycio – intencja od siostry Asi

– środa o 18.00: + Artur Mycio – intencja od Janiny i Tadeusza Ryznar

– czwartek o 18.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– piątek o 18.00: + Stanisława Osękowska – intencja od rodziny Wojtoni

– sobota o 18.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: + Antonina, + Stanisław Podgórscy

o 11.30: + Władysław Chomycz, + Tekla, + Jan Prach, + Aleksandra Antasz

– poniedziałek o 17.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– wtorek o 17.00:  + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– środa o 17.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– piątek o 17.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– niedziela o10.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

– sobota o 17.00: + Anna, + Jan Choma – gregorianka

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.