1. We wtorek przypada Święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.                                                          W tym dniu także czcimy św. Walentego. Odpust w Hoczwi – suma o godzinie 12.00.
  2. W następną niedzielę, 19 lutego, po sumie spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy III Gimnazjum i ich rodziców.
  3.  Msze Święte w tym tygodniu będą: w Mchawie – od wtorku do piątku o godz. 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, czwartek i piątek o 16.00 oraz w niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  4.  Bóg zapłać za ofiarę na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Krystyna i Józef Skowrońscy, Stanisława Osękowska, Katarzyna i Tomasz Gawłowscy, Marek Osękowski.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa:                         w Mchawie – Irena Osękowska, Tadeusz Ryznar, Marek Osękowski, Witold Mazurkiewicz;                                  w Roztokach Dolnych – Joanna Galant i Alicja Raczkowska.
  6.  W tym tygodniu przypada:
    – we wtorek: 48 rocznica ślubu Bronisławy i Stanisława Siekaniec
    – w czwartek: 43 rocznica ślubu Marii i Bronisława Barańskich
    – w sobotę: 5 rocznica ślubu Edyty i Adama Masłyk
    oraz:
    – w poniedziałek: 28 rocznica śmierci śp. Franciszki Skowrońskiej
    – w środę: 11 rocznica śmierci śp. Wilhelma Hyleńskiego
    – w czwartek: 6 rocznica śmierci śp. Piotra Stemberskiego
    – w piątek: 11 rocznica śmierci śp. Tadeusza Kalety
    – w sobotę: 18 rocznica śmierci śp. Stanisława Owsianika
    – w niedzielę: 14 rocznica śmierci śp. Zofii Mamrot
  7.  Intencje mszalne:
    W Mchawie:
    – wtorek o 17.00:
    – środa o 17.00: + Ks. Tomasz Zięba – intencja od rodziny Kochan
    – czwartek o 17.00: + Piotr Stemberski w 6 rocznicę śmierci
    – piątek o 17.00: + Kamilek Mazurkiewicz
    – niedziela o 8.00: O Boże błogosławieństwo dla Grzegorza Urbana z okazji 50 Urodzin –                                              intencja od żony i dzieci
    o 11.30: + Władysław Chomycz, + Tekla, + Jan Prach
    W Roztokach Dolnych:
    – poniedziałek o 16.00: + Maria Raczkowska – intencja od siostry Anny z rodziną
    – czwartek o 16.00: + Grzegorz Sitko – intencja od koleżanek i kolegów z Roztok Dolnych
    – piątek o 16.00: + Grzegorz Sitko – intencja od Małgorzaty Raczkowskiej
    – niedziela o 10.00: W intencji Róży MBNP
    W Cisowcu:
    – sobota o 17.00: Za parafian
  8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia.