1. W poniedziałek święto św. Kazimierza, królewicza.
  2. W środę rozpoczniemy Wielki Post. W tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz post ilościowy. Msze Święte w tym dniu w Mchawie: o 9.00 i 17.00, w Roztokach Dolnych o 16.00.
  3. Od środy do niedzieli wypadają Kwartalne Dni Modlitwy o Ducha Pokuty.
  4. W piątki Droga Krzyżowa w Mchawie o 17.30 i w Roztokach Dolnych o 16.00. Gorzkie Żale w niedziele w Roztokach Dolnych po Mszy Świętej, w Mchawie po sumie. Zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej.
  5. W piątek przypada Dzień Kobiet – pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich kobietach.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 17.00, w środę o 9.00 i 17.00, w czwartek o 17.00, w piątek o 17.30; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, środę, czwartek i piątek  o 16.00; w Cisowcu – we wtorek i w sobotę o 17.00.
  7. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 11 – śp. Anny Raszewskiej

we wtorek: 29 – śp. Mikołaja Mycio

w środę: 3  – śp. Michała Stemberskiego

w piątek: 25 – śp. Władysława Zaremby

w sobotę: 7 – śp. Władysława Fedorowiata

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Ewa Mołczan, Halina Mazurkiewicz, Grażyna Zięba; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar.         O posługę kościelnego proszę Pana Mirosława Skibę.
  2.      Intencje mszalne:

– poniedziałek o 17.00: + Katarzyna Podgórska – intencja od córki Teresy z mężem

– środa o 9.00: + Stanisława Osękowska – intencja od Róży MB Bolesnej

o 17.00: + Ryszard, + Maria, + Wacław Kliszcz

– czwartek o 17.00: + Bronisław Barański – intencja od kolegi Mariana z żoną

– piątek o 17.30: + Katarzyna Podgórska – intencja od brata Tomasza z rodziną

– niedziela o 8.00: + Teodora, + Władysław Przybyłowscy, + Aleksandra Bar

o 11.30: + Kazimierz Gawłowski, + Zdzisław Stach

– poniedziałek o 16.00: + Zofia Marczyk

– intencja od rodziny Przybylskich z Eugeniuszem Jaskółką

– środa o 16.00: + Zofia Marczyk – intencja od Zofii i Ryszarda Syma

– czwartek o 16.00: + Rozalia, + Michał Kaczmar, + Maria Raczkowska

– piątek o 16.00: + Zofia Marczyk – intencja od Izabeli Kaczmar

– niedziela o 10.00: + Zofia Marczyk – intencja od Anny i Ryszarda Kaczmar

– wtorek o 17.00: + Aleksander Sarnet – intencja od siostry Heleny z rodziną

– sobota o 17.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Antosi z okazji 1 Urodzin

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.