1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zachęcam do udziału w procesjach eucharystycznych.
  2. W czwartek zakończenie oktawy – poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post.           W piątek też odpust ku czci  św. Jadwigi, królowej w Jankowcach. Suma odpustowa o 17.30.
  4. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 17.00 i w czwartek o 16.30; w Cisowcu – w środę o 17.00 i w sobotę o 18.00.
  6. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Ewa Ukleja, Elżbieta Obrzut i Janina Kochanowska; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak i Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Stanisława Chomycz.
  7.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Katarzyna Pietrów – intencja od Małgorzaty i Józefa Banach

– wtorek o 18.00: O Boże błogosławieństwo dla Beaty i Jana Siekaniec z okazji 25 rocznicy ślubu

–  intencja od syna Dawida

– środa o 18.00: O Boże błogosławieństwo dla Henryki i Krzysztofa Wołoszyn z okazji 20 rocznicy

ślubu

– czwartek o 18.00: + Józefa, + Józef Mazurkiewicz

– piątek o 18.00: + Anna, + Józef Osękowscy

– niedziela o 8.00: + Józef Gawłowski w 5 rocznicę śmierci

o 11.30: + Władysław Owsianik – intencja od Marka Wronowskiego

– poniedziałek o 17.00: + Michał Kwiatanowski – intencja od Barbary i Witolda Binik

– czwartek o 16.30:

– niedziela o 10.00: + Katarzyna, + Michał Galant, + Antoni Bończak

– środa o 17.00:

– sobota o 18.00: O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry z okazji 18 Urodzin

1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Łukasz Tomasz Osękowski z Mchawy i Karina Joanna Gosztyła z parafii Zahutyń – zapowiedź I.